شکایت آلومینیوم اراک از ساکت الهامی با انتشار یک ویدیو

باشگاه آلومینیوم اراک از سرمربی نساجی مازندران به خاطر حواشی و اتفاقات فینال جام حذفی شکایت کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، باشگاه آلومینیوم اراک اعلام کرد که به دلیل رفتار ساکت الهامی در طول دیدار فینال جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور، از وی شکایت خواهد کرد.

در اطلاعیه باشگاه آلومینیوم آمده است: « در پی رفتارهای زننده سرمربی تیم فوتبال نساجی در حین دیدار فینال جام حذفی، از وی به کمیته انضباطی و اخلاق فدراسیون فوتبال شکایت رسمی روز شنبه انجام خواهد شد.

سرمربی تیم نساجی پیش از شروع بازی در اقدامی زننده، با لگد به شکم محمد نوازی، مربی تیم فوتبال آلومینیوم زده و در ادامه از ادبیاتی استفاده که خود وی در برنامه فوتبال برتر و پس از پایان بازی به آن اشاره کرد. باید پرسید سرمربی نساجی به چه دلیل از رختکن تیمش خارج شده و مقابل رختکن آلومینیوم حضور پیدا کرده و در ادامه با لگد به شکم مربی آلومینیوم زده است؟

وی در پایان بازی با کنایه در مورد دستیاران سرمربی آلومینیوم سخن گفته و سپس در یک رفتار زشت و زننده، مقابل چند دوربین از کلماتی در مورد محمد نوازی استفاده کرده که قطعاً نیازمند ورود کمیته های رسیدگی به تخلفات در فدراسیون خواهد بود.

وی همچنین در برنامه فوتبال برتر، اتهاماتی را به نحوه انتخاب سرمربی تیم توسط مسئولان رده بالای باشگاه آلومینیوم وارد کرده که قطعاً باید در محاکم قضایی آنها را به اثبات برساند.

باشگاه آلومینیوم ضمن ضمیمه کردن فیلم اتفاقات مقابل رختکن، اظهارات این مربی علیه محمد نوازی که شروع‌کننده مصاحبه و تحریک عوامل دو باشگاه بوده و صحبت‌های وی در برنامه فوتبال برتر، خواستار رسیدگی کمیته انضباطی و اخلاق به تخلفات این مربی است.

امید می‌رود حضور فرزند ریاست کمیته اخلاق در تیم فوتبال نساجی مازندران، موجب عدم رسیدگی به‌موقع به این تخلفات نشود که در غیر این صورت، باشگاه آلومینیوم اراک اقدامات قضایی را در خارج از فدراسیون پیگیری خواهد کرد.»

 

حجم ویدیو: 40.76M | مدت زمان ویدیو: 00:03:43 دانلود ویدیو

دیدگاه تان را بنویسید