"hulldailymail" انگلیس؛ ستاره ایرانی از رقابت با انگلیس لذت می‌برد+عکس

مهاجم تیم ملی ایران و عضو باشگاه هال سیتی اعلام کرد از رقابت با تیم ملی انگلیس در جام جهانی قطر لذت می برد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ نشریه «hulldailymail» در گزارشی درباره اللهیار صیادمنش ستاره تیم ملی ایران و هال سیتی از لذت بردن این بازیکن برای تقابل با تیم ملی انگلیس در جام جهانی 2022 قطر خبر داد.

این رسانه انگلیسی، نوشت: اللهیار صیادمنش اعتراف کرد که از شانس بازی با انگلیس در جام جهانی  قطر که در ماه نوامبر دارد، لذت می‌برد. ستاره هال سیتی به صورت قرضی از فنرباغچه ترکیه به هال سیتی آمده و احتمال دارد در تابستان قراردادش دائمی شود. از او انتظار می‌رود که در اواخر نوامبر در آغاز رقابت‌های جام جهانی 2022 نقش برجسته‌ای برای تیم ملی ایران ایفا کند.

تیم ملی  ایران با مدیریت دراگان اسکوچیچ کروات در اولین بازی خود در جام جهانی در تاریخ 21 نوامبر در مرحله گروهی به مصاف انگلیس خواهد رفت و این موقعیتی است که مهاجم هال سیتی نمی‌تواند منتظر بماند. این ششمین حضور تیم ملی ایران در جام جهانی خواهد بود، اما آنها هنوز از مرحله گروهی عبور نکرده اند.

اللهیار که اولین گل خود را در برد 2-1 مقابل کاردیف سیتی در آخر هفته گذشته به ثمر رساند و دوباره مقابل ردینگ بازی خوبی انجام داد؛ انتظار می‌رود نقش برجسته‌ای برای کشورش در قطر ایفا کند و به احتمال زیاد در خط حمله ایران حضور خواهد داشت. 

ستاره 21 ساله ایرانی درباره این موضوع، گفت: همه تیم ها در جام جهانی خوب هستند. انگلیس یک تیم برتر است بنابراین خوشحالم که با آنها بازی خواهیم کرد و همیشه بازی در برابر تیم های خوب خوب است، بنابراین من مشتاقانه منتظر همه بازی ها هستم و امیدوارم صد در صد تلاش کنیم و بهترین عملکرد را از خود در جام جهانی به نمایش بگذاریم.

جوان با استعداد هال سیتی همراه با ایران همچنین به مصاف آمریکا و یک حریف دیگر که هنوز مشخص نشده می رود. ولز منتظر نتیجه بازی پلی آف ژوئن بین اسکاتلند و اوکراین است که در هامپدن پارک گلاسکو برگزار می شود.

قبل از آن، اللهیار امیدوار است در دو بازی باقیمانده فصل پیش از انتقال دائمی او از فوتبال ترکیه به استادیوم MKM در قراردادی به ارزش حدود 2 میلیون پوند، به هال سیتی بیشتر کمک کند و نقش زیادی در کسب نتایج خوب داشته باشد.

اللهیار صیادمنش

دیدگاه تان را بنویسید