نویدکیا: در فوتبال یاد گرفتم آرزو نکنم ‌تیمی‌ ببازد یا ‌ببرد/ شهباززاده: تا آخر جنگیدیم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ایران با ابراز خرسندی از برتری تیمش مقابل پاختاکور ازبکستان تأکید کرد، تیمش همچنان شانس صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا را دارد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، محرم نویدکیا پس از برتری 2 بر یک سپاهان ایران مقابل پاختاکور ازبکستان اظهار داشت: نیمه اول بازی متعادل بود، چون تیم حریف آخرین شانس صعودش بود و‌ سعی می‌کرد بازی را کنترل کند. در نیمه دوم و در 20 دقیقه اول پاختاکور موقعیت‌های خوبی داشت. ما عجولانه کار می‌کردیم و موقعیت‌های خوبی به پاختاکور دادیم، ولی بعد از آن سعی کردیم تغییراتی بدهیم و شانس‌مان را دوباره امتحان کنیم. شانس‌های خوبی برای خودمان ایجاد کردیم و توانستیم ‌به مسابقات برگردیم و هنوز شانس صعود داریم. این می‌تواند برای هفته آخر خیلی امیدوارکننده باشد.

وی در ادامه افزود: در آنالیزها می‌دانستیم که دفاع‌های راست و‌ چپ آنها سعی می‌کنند در حمله شرکت کنند و برای همین ریسک بزرگی کردیم. واقعیت فوتبال این است که ممکن بود این بازی را شکست پشت سر بگذاریم، ولی ریسک کردیم و تا آخرین لحظه امیدوار بودیم تا جواب بدهد که این اتفاق هم رخ داد. این طبیعت فوتبال است وقتی تیم پیروز‌ می‌شود من بهترین مربی می‌شوم، ولی می‌خواهم ‌برای این فوتبال خوب به پاختاکور تبریک بگویم. آنها می‌توانستند برنده این بازی شوند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره بازی آخر تیمش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا هم گفت: همیشه در فوتبال یاد گرفتم آرزو نکنم ‌تیمی‌ ببازد و یا ‌ببرد، من فقط می‌توانم اجازه دهم آن بازی (دیدار التعاون عربستان - الدحیل قطر) تمام شود و تیم خودم را ‌سازماندهی کنم. هر اتفاقی در آن بازی رخ بدهد بهترین اتفاق برای ماست و باید با همه وجود خودمان‌ را برای بازی آخر آماده کنیم.

سجاد شهباززاده که به‌عنوان بهترین بازیکن دیدار سپاهان ایران - پاختاکور ازبکستان انتخاب شد، در نشست خبری بعد از این مسابقه اظهار داشت: با توجه به اینکه هر دو تیم فقط با پیروزی می‌توانستند در جدول گروه بمانند، بازی حساسیت بالایی داشت و شاید همین حساسیت اجازه نداد در نیمه اول عملکرد خوبی داشته باشیم. بازی در ادامه نکات مثبت زیادی داشت؛ تا آخر جنگیدیم و خیلی خوب بازی کردیم. زمانی که نتیجه یک - یک شد، اگر پاختاکور فوتبال بازی نمی‌کرد، ما هم نمی‌توانستیم موقعیت بسازیم. حریف هم برد می‌خواست و این موضوع به ما کمک کرد تا بازی در رفت و آمد باشد و صاحب موقعیت شویم.

 

دیدگاه تان را بنویسید