افشای مشکل یحیی با لک/ پای فحاشی و توهین در میان است؟

مشکل سرمربی پرسپولیس با دروازه بانش ظاهرا چیزی فراتر از مسائل فنی است و ریشه در مسائل انضباطی و اخلاقی دارد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ مشکل حامد لک در پرسپولیس روز به روز پیچیده تر می شود و یحیی گل محمدی حتی اجازه تمرین گروهی به او نمی دهد. در شرایطی که اشتباه های فنی و عملکرد ضعیف لک باعث دور شدن او از دروازه شد، اما به نظر می رسد همه چیز به مسائل فنی ختم نمی شود. خبر ورزشی مسائلی از پشت پرده این حواشی را افشا کرده است.

استارت از بازی با تیم مهدوی کیا زده شد

ابتدا گفته شد روز بازی تدارکاتی حامد لک باز هم گل بدی می‌خورد که سرمربی پرسپولیس بلافاصله او را بیرون کشیده و احمد گوهری را به زمین می‌فرستد. ظاهرا این موضوع به مذاق حامد لک خوش نمی‌آید اما این دروازه‌بان چیزخاصی به سرمربی نمی‌گوید گرچه برخورد جالبی هم با احمد گوهری ندارد!

شایعه جر و بحث با یحیی گل محمدی

 در ادامه عنوان شد فردای این دیدار حامد لک در تمرین پرسپولیس نزد یحیی گل محمدی رفته و پس از گفت‌وگوی کوتاه کار به جروبحث و بگو مگو کشیده می‌شود. سرمربی پرسپولیس نیز او را اخراج کرده و اجازه حضور در تمرینات گروهی را دیگر نمی‌دهد.

پای داوود فنایی در میان است

حالا خبر می‌رسد ماجرا اصلی هیچ یک از این دو داستان نیست! مشکل اصلی حامد لک درگیری لفظی با داوود فنایی و لفظی بوده که این گلر به کار برده است. گویا دروازه‌بان با تجربه پرسپولیس پشت سر مربی گلرهای این تیم حرف زشتی زده که به گوش داوود فنایی رسیده است.

 یحیی همه چیز را به  فنایی سپرد

از آنجایی که داوود فنایی عامل اصلی پرسپولیسی شدن حامد لک بوده و با توجه به اینکه این گلر ظاهرا علیه مربی گلرهای تیمش طغیان کرده یحیی گل محمدی همه چیز را به دستیاو همبازی قدیمی‌خودش واگذار کرده است.

حامد لک: تکذیب می‌کنم! من توهینی به آقا داوود نکردم

شنیدیم یکی از دست اندرکاران باشگاه پرسپولیس از حامد لک خواسته است که نزد داوود فنایی برود و بابت حرف زشتی که پشت سرش زده از او معذرت خواهی کند. حامد لک اما این ماجرا را تکذیب و گفته است: «تکذیب می‌کنم! این حرف دروغ است و من هیچ توهینی به آقا داوود نکردم.»

داوود فنایی کوتاه نمی‌آید

به نظر می‌رسد با این تفاسیر تنها راه بازگشت حامد لک به تمرینات پرسپولیس عذرخواهی رسمی‌حامد لک از داوود فنایی و بخشش او باشد. با این وجود حامد لک همچنان مدعی است حرف زشتی نزده که بخواهد معذرت خواهی کند. از آن طرف داوود فنایی هم کوتاه بیا نیست و حاضر است تا پایان فصل با احمد گوهری ادامه دهد!

 

دیدگاه تان را بنویسید