جی پلاس،

استقلال 10 نفره هم بازنده نشد؛ پرسپولیس با پیکان امیدوار ماند+عکس و جدول

در آخرین بازی هفته بیست و چهارم لیگ برتر تیم های استقلال و پیکان به مصاف هم رفتند که این بازی با درخشش حسین حسینی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، تیم فوتبال استقلال صدرنشین لیگ برتر فوتبال ایران از هفته بیست و چهارم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف پیکان رفت که این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

گزارش بازی

نیمه نخست این دیدار پر موقعیت نبود و بازی بیشتر در میانه میدان پیگیری شود. تنها موقعیت‌های این نیمه در دقیقه ۱۷ و ۳۳ اتفاق افتاد. در دقیقه ۱۷ حرکت ترکیبی و زیبای پیکانی‌ها ابتدا با واکنش حسینی همراه شد و در ادامه محمد قاسمی‌نژاد با بی‌دقتی توپ بازگشتی را به بیرون زد. در دقیقه ۳۳ هم شوت جعفر سلمانی با واکنش خوب دروازه‌بان پیکان به بیرون رفت. در دقیقه ۴۰ این دیدار سیلوا برای متوقف کردن صالحی مجبور به انجام خطا روی او شد و با تصمیم داور از زمین بازی اخراج شد. با آغاز نیمه دوم فرهاد مجیدی مجبور شد باتوجه به اخراج سیلوا از زمین بازی، ژستد را بیرون بکشد و روزبه چشمی را به جای او به میدان بفرستد. استقلال در آغاز این نیمه بهتر عمل کرد و توانست چند موقعیت نسبتا خوب روی دروازه پیکان ایجاد کرد اما بازی پس از چند دقیقه در اختیار پیکان قرار گرفت. شاگردان حسینی در دقیقه ۶۰ دو موقعیت عالی به دست آوردند که بی‌دقتی مهاجمان پیکان و واکنش‌های عالی سیید حسین حسینی مانع از باز شدن دروازه استقلال شد. فرهاد مجیدی در ادامه با دو تعویض تا حدودی روند بازی را تغییر داد و حتی می‌توانست روی شوت خطرناک سبحان خاقانی در دقیقه ۶۹ به گل برسد اما این توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. پیکانی‌ها پنج دقیقه بعد دوباره صاحب یک موقعیت تک به تک شدند که محمد جواد آزاده توانست حسینی را از پیش رو بردارد اما کاپیتان و دروازه‌بان استقلال بلافاصله به دروازه برگشت و با واکنشی فوق‌العاده، شوت آزاده را منحرف کرد تا این توپ به تیرک دروازه برخورد کند. استقلال که در این دقایق ۱۰ نفره مقابل پیکان بازی می‌کرد، فشار زیادی را تحمل می‌کرد و پیکانی‌ها با تمام قوا به دنبال ثبت نخستین شکست شاگردان فرهاد مجیدی بودند. آن‌ها در دقیقه ۸۶ هم می‌توانستند به گل برسند اما باز هم واکنش سید حسین حسینی مانع از گل‌زنی‌شان شد.

 

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، عارف غلامی، رافائل سیلوا (اخراج در دقیقه ۴۰)، صالح حردانی، جعفر سلمانی، زبیر نیک‌نفس، مهدی مهدی‌پور، عزیزبک آمانوف (امیرعلی صادقی، دقیقه ۶۹)، امیرحسین حسین‌زاده (سبحان خاقانی، دقیقه ۶۹)، کوین یامگا و رودی ژستد (روزبه چشمی، دقیقه ۴۶).

ترکیب پیکان: محمد ناصری، امیرحسین جدی، میلاد بدرقه، بهروز نوروزی‌فرد، محمدعلی فرامرزی، اسماعیل بابایی، غلامرضا ثابت ایمانی، علی رمضانی (محمدحسین فلاح، دقیقه ۸۰)، محمد قاسمی نژاد، مجتبی حقدوست و ابراهیم صالحی (پیمان رنجبری، دقیقه ۸۰).

 

نتایج هفته بیست و چهارم

تیم نتیجه نتیجه تیم
نساجی 0 2 فولاد
نفت آبادان 2 4 سپاهان
فجر 0 0 آلومینیوم
تراکتور 1 0 مس
هوادار 0 0 پرسپولیس
گل گهر 3 3 شهرخودرو
ذوب آهن 0 1 نفت مسجدسلیمان
استقلال 0 0 پیکان

photo_2022-04-05_22-44-41

استقلال پیکان

استقلال پیکان امیرحسین حسین زاده

استقلال پیکان حسین حسینی

استقلال پیکان جعفر سلمانی

استقلال پیکان عزیزبک آمانوف

استقلال پیکان امیرحسین حسین زاده

*

دیدگاه تان را بنویسید