جی پلاس

گزینه عمانی استقلال و فرهاد مجیدی را بیشتر بشناسید + عکس

رسانه های خارجی از ارشد العلوی به عنوان گزینه مدنظر استقلال یاد کرده اند.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس؛ فرهاد مجیدی، سرمربی آبی ها در نشست خبری اخیر خود درباره فعل و انفعالات این تیم در نقل و انتقالات زمستانی گفت: ان‌شاءالله در نیم فصل دوم با جذب بازیکنان جدید و دو بازیکن خارجی که یکی از آن‌ها آسیایی است و ممکن است دو بازیکن لیگ برتری هم به جمع ما اضافه شوند، شرایط را بهتر کنیم. یعنی طوری بازی کنیم که هواداران استقلال انتظار دارند.

سرمربی آبی‌ها که در نیم فصل نخست هم بیشترین بازی را از دو بازیکن خارجی خود گرفته، به دنبال جذب دو بازیکن خارجی دیگر برای تقویت این تیم به منظور قهرمانی در لیگ برتر بیست و یکم است و از همین حالا رایزنی ها برای جذب مهره‌های مدنظر مجیدی آغاز شده است.

چند رسانه عمانی از یک بازیکن جوان و عضو تیم ملی این کشور به عنوان سهمیه آسیایی استقلال یاد کرده‌اند که در مدت زمان اخیر زیر نظر برانکو ایوانکوویچ فعالیت کرده است.

ارشد العلوی

ارشد العلوی، هافبک تهاجمی و مهاجم 21 ساله تیم ملی عمان و باشگاه السیب این کشور است که در صورت حضور در استقلال، یکی از سهمیه‌های زیر 23 سال آبی‌پوشان را اشغال خواهد کرد و از این بابت یک امتیاز مثبت برای استقلال است.

از طرفی بازیکنان عمانی در قیاس با بازیکنان عراق، از قیمت کمتری برخوردار هستند و همین موضوع دست آبی‌ پوشان را برای جذب این بازیکن بازتر می‌کند.

آخرین بازی ارشد العلوی برای تیم فوتبال السیب مقابل تیم الرستاق می‌باشد. این بازی با نتیجه الرستاق (0 - 1) السیب به پایان رسید که العلوی گل سه امتیازی تیمش را به ثمر رساند.

این بازیکن جوان و آینده‌دار در دو بازی اخیر تیم ملی عمان برابر بحرین و تونس در مسابقات جام عرب، برای تیم برانکو ایوانکوویچ هم گلزنی کرده است.

السیب در حال حاضر با 21 امتیاز از 9 بازی، صدرنشین لیگ باشگاهی عمان به شمار می‌رود و برای قهرمانی تلاش می‌کند.

سایت ترانسفرمارکت ارزش این بازیکن 21 ساله را 450 هزار یورو پیش بینی کرده که معادل 13 میلیارد و 500 میلیارد تومان است.

باید دید استقلالی‌ها تا یک هفته آینده و فرا رسیدن فصل نقل و انتقالات میان فصل، این مهاجم جوان را با وجود ترافیک بالا در خط حمله خود جذب خواهند کرد یا به سراغ دیگر گزینه‌های مدنظر خود می‌روند.

ارشد العلوی

دیدگاه تان را بنویسید