افزایش بارگذاری بانک آرشیو دیجیتالی کمیته ملی المپیک

بخش آرشیو بانک دیجیتالی کمیته ملی المپیک همواره در حال بارگذاری و به روز رسانی بوده و مسئولان، خبرنگاران، قهرمانان، دانشجویان، پژوهشگران،اصحاب رسانه و عموم مردم می توانند با مراجعه به سایت کمیته به عکس ها،فیلمها و صدا های آن دسترسی پیدا کنند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ پس از رونمایی و افتتاح  بانک دیجیتالی کمیته ملی المپیک که اواسط مهر ماه سال جاری با حضور وزیر ورزش، رئیس کمیته ملی المپیک ،مسئولین کشوری،روسای فدراسیون ها، قهرمانان و پیشکسوتان انجام شد این بانک اطلاعاتی همچنان در حال بارگذاری و افزایش عکس ، فیلم و صدا می باشد.

بر پایه این گزارش از ابتدای افتتاح رسمی این بانک اطلاعاتی،تا کنون 320 عکس از کمیته ملی المپیک،554عکس و 26 فیلم از اشیاء موزه ملی ورزشی،المپیک و پارالمپیک با زیر نویس،345 عکس از تصویر بازی های المپیک 1960 رم با زیر نویس،85 عکس و 10 فیلم در بخش تاریخ شفاهی ورزش ایران به مجموعه آرشیوی قبل اضافه گردید که همه فیلم ها و عکس ها طراحی،کم حجم،واترماک و ادیت و شده می باشد.

همچنین در ادامه این روند در بخش  تاریخ شفاهی ورزش ایران 7 ترابایت محتوا که شامل 1600 فیلم، 500 عکس و 20 ویس می باشد در حال آماده  سازی جهت بارگذاری بر روی سایت می باشد.

در بخش کمیته ملی المپیک نیز 4 ترابایت محتوا که شامل 600 هزار عکس از بازیهای المپیک، آسیایی،بازیهای ساحلی،المپیک جوانان،بازیهای داخل سالن و رزمی می باشد که در حال آماده سازی برای بارگذاری بر روی سایت می باشد.

علاقه مندان اعم از صدا و سیما، وزارت خانه ها،نهاد ها و سازمان های ورزشی،فدراسیون ها،ادارت کل ورزش،هیات استان ها، روابط عمومی ها،خبرگزاری ها ،روزنامه ها، دانشگاه ها ،دانشجویان، مسئولین، مربیان،ورزشکاران و عمومی مردم می توانند ضمن مراجعه به بخش بانک آرشیو دیجیتالی سایت کمیته به عکس ها، فیلمها و صداهای مورد نیاز خود که برای نخستین بار در تاریخ ورزش کشورمان صورت گرفته است دسترسی داشته باشند.

افزایش-بارگزاری-بانک-آرشیو-دیجیتالی-کمیته-ملی-المپیک

دیدگاه تان را بنویسید