پشت پرده تصمیم ناگهانی کی روش برای بازنشستگی

شبکه اسکای نیوز عربی از پشت پرده تصمیم سرمربی اسبق تیم ملی ایران برای خداحافظی از دنیای مربیگری پرداخت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، کارلوس کی روش سرمربی فعلی تیم ملی مصر تصمیم بزرگی گرفته و می خواهد بعد از رسیدن به اهدافش با تیم ملی مصر از دنیای مربیگری خداحافظی کند.

در این زمینه شبکه «اسکای نیوز» در گزارشی دلایلی عجیبی برای تصمیم مربی باتجربه پرتغالی آورد. این رسانه عربی در این گزارش آورد:

* کی روش دست پیش گرفته تا پس نیفتد

بسیاری از کارشناسان مصری از زمان اعلام تصمیم کی روش برای خداحافظی قبل از دو تورنمنت حساس جام ملت های آفریقا و مقدماتی جام جهانی 2022 انتقاد کردند.

 کارشناسان معتقد هستند اگر کی روش قصد داشت در پایان سال 2022 از دنیای مربیگری خداحافظی کند حتما دلیلی دارد اما اعلام این تصمیم بزرگ قبل این دو تورنمنت بزرگ درست نبود.

برخی از منتقدان بر این باورند کی روش با اعلام این تصمیم بزرگ می خواهد فشار هواداران و رسانه ها را کاهش دهد چون الان به منزله مربی موقت است و در پایان با صلح و صفا از دنیای مربیگری خداحافظی می کند.

تیم ملی مصر با هدایت کی روش در جام ملت های آفریقا به دنبال هشتمین قهرمانی اش در آفریقا است.

Screenshot_20220106-125101_Chrome

*مظلوم نمایی برای هواداران دو غول فوتبال مصر

کی روش در شرایط کنونی به دلیل کنار گذاشتن ستاره های الاهلی و الزمالک(دو غول فوتبال مصر) از تیم ملی منفور هواداران این دو باشگاه بزرگ مصری است.

مربی پرتغالی اخیرا محمد مجدی افشه ستاره الاهلی و زننده گل قهرمانی این تیم در فینال لیگ قهرمانان آفریقا از تیم ملی کنار گذاشت. این بازیکن بهترین هافبک لیگ برتر مصر نیز است.

Screenshot_20220106-125042_Chrome

دیدگاه تان را بنویسید