به منظور حضوری موفق در بازی‌های آسیایی هانگژو؛

نشست کادر سرپرستی بازی های آسیایی با مسئولان رشته‌های سپک تاکرا ، سه گانه و تنیس روی میز

در ادامه نشست‌های کادر سرپرستی بازی‌های آسیایی هانگژو چین با مسئولان رشته‌های نامزد حضور در این بازی ها، امروز (سه شنبه ۷ دی ماه) نشستی با مسئولان فدراسیون سه گانه (ترای اتلون)، انجمن های ورزشی (سپک تاکرا ) و تنیس روی میز در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس؛ در این نشست نصراله سجادی مشاور عالی رئیس کمیته، پیمان فخری سرپرست کاروان ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو و رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی، علیرضا رحیمی عضو هیئت اجرایی، برخی از مدیران کمیته به همراه مسئولان و کادر فنی رشته های سه گانه (ترای اتلون)، سپک تاکرا و تنیس روی میز حضور داشتند.

در نشست‌های امروز ابتدا پیمان فخری سرپرست کاروان کتابچه دستورالعمل ستاد برگزاری بازی‌ها را که پیش از این برای فدراسیون‌ها ارسال شده است برای حاضرین مرور کرد؛ این کتابچه شامل قوانین، مقررات، اوزان، مواد هر رشته و زمان برگزاری آن طبق روز و ساعت اعلام شده است.

در ادامه این نشست سرپرست کاروان ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو تاکید کرد تیم‌های ورزشی از هم اکنون تا زمان اعزام موظف هستند ۴ مرحله تست آمادگی جسمانی در آکادمی ملی المپیک را انجام دهند تا ارزیابی دقیقی از ورزشکاران داشته باشیم.

پیمان فخری با تاکید بر سیاست‌های فنی در اعزام کاروان کیفی و رشته‌های مدال آور، به بیان تاریخچه حضور هر کدام از رشته‌های فدراسیون‌های مذکور در بازی‌های آسیایی پرداخت.

لازم به ذکر است:در نشست کادر سرپرستی بازی‌های آسیایی هانگژو با فدراسیون سه گانه (ترای اتلون) مهدی گودرزی رئیس و محسن حمیدی دبیر این فدراسیون حضور داشتند و نشست بعدی کادر سرپرستی نیز با حضور غلامعلی محمد علیپور رئیس فدراسیون انجمن های ورزشی، سهراب آزاد رئیس انجمن سپک تاکرا، یلدا قاسمی نایب رئیس سپک تاکرا، رضا رستمی سرمربی تیم ملی سپک تاکرا برگزار شد و در نهایت سومین دیدار کادر سرپرستی با فدراسیون تنیس روی میز بود که مهرداد علی قارداشی رئیس، فاطمه کیوانی نایب رئیس، پیمان حسنی دبیر این فدراسیون به همراه حمیده ایرانمنش و جمیل لطف الله نسبی به ترتیب سرمربیان تیم‌های ملی بانوان و آقایان حضور داشتند.

 

دیدگاه تان را بنویسید