حواشی دیدار ایران و سوریه؛

شادی گل اسکوچیچ از روی جایگاه تماشاگران/ رکورد درخشان مرد کروات+عکس و ویدیو

در این گزارش حواشی دیدار تیم های ملی ایران و سوریه در مقدماتی جام جهانی 2022 را می خوانید.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس،‌ تیم های ملی ایران و سوریه در مقدماتی جام جهانی 2022 سه شنبه از ساعت 19:30 به مصاف هم رفتند و این دیدار با نتیجه سه بر صفر به سود شاگردان اسکوچیچ به پایان رسید.

حواشی این دیدار در ادامه آمده است؛

ترکیب تیم ملی سوریه : خالد حجی عثمان، عمرو میدانی، عمرو جنیات، محمود المواس، ثائر کروما، احمد الاشقر، خالد کرد اوغلی، محمد العنز، فهد یوسف،عمر السومه و موئید الخولی

ترکیب تیم ملی ایران: امیر عابدزاده، صادق محرمی، احسان حاج صفی، شجاع خلیل‌زاده، سعید عزت‌اللهی، امید نورافکن، احمد نوراللهی، وحید امیری، محمد حسین کنعانی‌زادگان، علی قلی زاده و سردار آزمون

وحید هاشمیان در دقیقه 65 با میلاد سرلک قبل از ورود به زمین صحبت کرد و نکات تاکتیکی را به این بازیکن گوشزد کرد.

 بعد از تعویض احسان حاج صفی بازوبند کاپیتانی بر بازوی وحید امیری بسته شد. علیرضا جهانبخش کاپیتان اول تیم ملی در این مسابقه محروم بود.

سردار آزمون در نیمه دوم دو موقعیت خوب گلزنی را به راحتی از دست داد.

 تماشاگران سوریه‌ای بسیار ناراحت مسابقه را در نیمه دوم تماشا کردند.

 علی قلی زاده برای زدن گل سوم سه بازیکن سوریه را دریبل کرد و با خونسردی دروازه حریف را باز کرد.قلی زاده بعد از گلزنی در آغوش خورشیدی سرپرست تیم ملی قرار گرفت.

گزارشگر مسابقه بعد از پیروزی 3 برصفر مقابل سوریه درخواست استقبال با شکوه از تیم ملی و ملی پوشان انجام شود! آن هم در حالیکه سوریه تقریبا حریف همیشه بازنده به تیم ملی بوده است.

 این مسابقه سیزدهمین مسابقه تیم ملی با سرمربیگری اسکوچیچ بود که شکست نخورد و تیم ملی همچنان شکست ناپذیر باقیمانده است.

اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی ایران که به دلیل اخراج مقابل لبنان، این دیدار از روی جایگاه تماشاگران نظاره می کرد پس از گلزنی حاج صفی از روی نقطه پنالتی شادی گل جالبی انجام داد.

 سردار آزمون گل اول تیم ملی را به ثمر رساند که باعث شادی تماشاگران انگشت شمار ایرانی در ورزشگاه شد.

بعد از خطای شدید بازیکن سوریه روی عزت اللهی بازیکنان دو تیم درگیری لفظی پیدا کردند و حاج صفی به شدت به داور معترض شد و از بازی خشن بازیکن سوری انتقاد کرد اما در نهایت داور چینی به اشکر بازیکن سوری کارت زرد نشان داد.

ضربه وحید امیری در محوطه جریمه سوریه به دست مدافع حریف برخورد کرد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت و امیری معتقد بود که باید به سود تیم ملی کشورمان پنالتی اعلام کند و در نهایت چند لحظه بعد داور چینی تصاویر VAR را بازبینی کرد و رای به پنالتی داد.

در دقایق پایانی بازی بازیکنان سوریه مدعی بودند که برخورد کنعانی زادگان به عمر سوما را باید پنالتی اعلام می‌کرد اما کنعانی زادگان به داور معترض شد که چرا سوری‌ها اینقدر اعتراض می‌کنند.

علیرضا بیرانوند،میلاد محمدی، اللهیار صیادمنش، کریم انصاری‌فرد، پیام نیازمند ،سامان قدوس، صالح حردانی، مهدی ترابی، میلاد سرلک، سید مجید حسینی، کاوه رضایی و مهدی قائدی نیمکت نشینان تیم ملی در دیدار با سوریه هستند.

 نام یاسین سلمانی، سروش رفیعی، سیاوش یزدانی بازیکنان سپاهان در فهرست تیم ملی فوتبال ایران برای مسابقه امشب دیده نمی‌شود. علیرضا جهانبخش به دلیل محرومیت در مسابقه امشب حضور نخواهد داشت ضمن آنکه دراگان اسکوچیچ نیز به دلیل دریافت کارت قرمز در مسابقه با سوریه از روی سکوها تیمش را هدایت خواهد کرد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا برای این دیدار پوستر زیر را منتشر کرد.

رونمایی از پوستر AFC برای دیدار ایران و سوریه

دیدگاه تان را بنویسید