AFC شکایت علیه تیم ملی زنان ایران را رد کرد/ اردنی ها تکذیب کردند+عکس

کنفدراسیون فوتبال آسیا به ادعای کذب فدراسیون اردن نسبت به تیم ملی بانوان کشورمان واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، فدراسیون فوتبال اردن دو روز پیش علیه یکی از بازیکنان تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان شکایتی را تنظیم کرد و مدعی شد یکی از بازیکنان بانوان کشورمان جنسیت مرد دارد و AFC به این موضوع ورود کند.

سایت «استاد الدوحه» قطر خبر داد بعد از درخواست فدراسیون اردن از AFC  به بررسی جنسیت یکی دروازه بان تیم ملی فوتبال بانوان ایران در نهایت کنفدراسیون فوتبال آسیا پاسخ این اتهام اردنی ها را داد و گفت: زهره خدادی دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران جنسیت زن دارد و شکایت اردنی ها رد است.

حسین بن علی رئیس فدراسیون فوتبال اردن دو روز پیش در توئیتر خود بیانیه و شکایت این کشور علیه فدراسیون فوتبال کشورمان را مطرح کرده  بود و با این ادعای دروغ در مجازی جریان بزرگی را علیه فوتبال کشورمان ایجاد کرد.

14000825000080_Test_NewPhotoFree

فدراسیون فوتبال اردن: AFC هنوز پاسخی به ما نداده است

به نقل از کوره، یک منبع در فدراسیون فوتبال اردن درباره درخواست این کشور از کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تحقیق درباره تعیین جنسیت سنگربان تیم ملی فوتبال ایران توضیح داد.

روز گذشته بعضی از منابع خبری اعلام کردند که کنفدراسیون فوتبال آسیا پاسخ این درخواست فدراسیون فوتبال اردن را داده، تا جایی که به صراحت اعلام کرده که سنگربان ایران زن است و به این ترتیب شکایت اردن رد شده است و باید این کشور جریمه یک میلیون دلاری به سنگربان ایران پرداخت کند.

یک منبع در فدراسیون فوتبال اردن در این زمینه گفت: فدراسیون فوتبال هیچ درخواستی را مبنی بر جریمه یک میلیون دلاری دریافت نکرده است. ما از AFC خواستیم که در این زمینه تحقیق کند و هنوز پاسخی را دریافت نکرده‌ایم.

سایت عربی کوره هم اعلام کرد که این موضوع زمان بر و نیاز به بررسی کمیته پزشکی زنان AFC دارد و  به همین خاطر هنوز کنفدراسیون فوتبال آسیا پاسخ درخواست اردنی‌ها را نداده است.

تیم ملی فوتبال بانوان اردن در مقدماتی جام ملت های آسیا به مصاف ایران رفت که این بازی بعد از تساوی در وقت‌های اصلی و اضافی به ضربات پنالتی کشیده شد که در آن ایران با نتیجه ۴ بر ۲ به پیروزی دست پیدا کرد تا جواز حضور در جام ملت های آسیا را کسب کند.

دیدگاه تان را بنویسید