پشت پرده خط خوردن نام طارمی از لیست تیم ملی

گویا طارمی انتظار داشته برای بازی با لبنان و سوریه به تیم ملی دعوت شود اما وقتی خبری از تماس او برای برطرف کردن سوتفاهم با اسکوچیچ گرفته نشده، سرمربی تیم ملی ترجیح داده روی نام این بازیکن، خط قرمز بکشد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، مهدی طارمی به تیم ملی فوتبال برای دیدار با لبنان دعوت نشد و پس از این اتفاق حواشی زیادی در این باره مطرح شد.

روزنامه جام جم نوشت؛  نزدیکان اسکوچیچ به طارمی گفتند بهتر است با این مربی تماس بگیرد و از دل او در بیاورد. مهدی هم در جواب گفته بود که «اتفاق خاصی نیفتاده. یک سوء‌تفاهم کوچک است و ان‌شاء‌ا... در لبنان و در اردوی تیم‌ملی با آقای اسکوچیچ حرف می‌زنم. مشکلی بین ما نیست و همه چیز خوب است. سو‌تفاهم کوچکی است که برطرف می‌شود.» 

گویا طارمی انتظار داشته برای بازی با لبنان و سوریه به تیم ملی دعوت شود اما وقتی خبری از تماس او با اسکوچیچ نمی‌شود، سرمربی تیم ملی ترجیح می‌دهد روی نام این بازیکن، خط قرمز بکشد.

دلخوری طارمی از همبازیانش؟

طارمی تصور می‌کرد بعد از واکنش نشان دادن به حرف‌های اسکوچیچ شاهد حمایت دیگر بازیکنان باشد اما این اتفاق رخ نداد و طارمی به شدت از این موضوع دلخور است و می‌گوید به خاطر بازیکنان تیم‌ملی واکنش نشان داد اما یک نفر هم با او همراه نشد تا در این ماجرا به طور کامل تنها بماند. شنیده می‌شود میزان ناراحتی مهدی از یکی از بازیکنان به مراتب بیشتر از بازیکنان دیگر است چون او در اردو معمولا از وضعیت غر می‌زد و منتقد اسکوچیچ بود. طارمی حدس می‌زد این بازیکن حداقل پشتش در بیاید ولی خیلی زود فهمید تمام حدس‌هایش غلط بوده است.

 

دیدگاه تان را بنویسید