گزارش جی پلاس

اگر رونالدو در یونایتد نبود..!

ستاره پرتغالی در این فصل لیگ قهرمانان اروپا مانند یک منجی برای منچستریونایتد بوده است.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس، بیست و هفتم آگوست ۲۰۲۱ هواداران منچستریونایتد خوشحال ترین ها روی زمین بودند. آن ها از بازگشت ستاره شان به اولدترافورد سر از پا نمی شناختند چون می دانستند با حضور کریستیانو رونالدو می توانند روزهای بهتری داشته باشند اما خبر نداشتند که مهاجم پرتغالی قرار است منجی تیمشان در لیگ قهرمانان شود. 

کریستیانو تاکنون در این فصل ۹ گل برای یونایتد به ثمر رسانده است (چهار گل در لیگ برتر و پنج گل در لیگ قهرمانان اروپا). گل های مهاجم پرتغالی در رقابت های اروپایی خاص و پر ارزش بودند. به جز تک گلی که او در نخستین بازی مرحله گروهی مقابل یانگ بویز به ثمر رساند تمام گل هایش با امتیاز برای یونایتد همراه بودند. رونالدو برابر ویارئال و دو بازی رفت و برگشت مقابل آتالانتا هم گلزنی کرد. ستاره پرتغالی در این دیدارها مانند یک منجی عمل کرد و بازگشت های خاطره انگیزی را برای تیم اوله گنار سولسشایر رقم زد.

یونایتد پس از شکست در نخستین بازی، برابر ویارئال هم دروازه اش باز شد و تلس دقایقی بعد توانست نتیجه را مساوی کند. در حالی که به نظر می رسید قرار است امتیاز ها بین دو تیم تقسیم شود ضربه رونالدو در دقیقه ۹۵ از خط دروازه عبور کرد و اولدترافورد غرق در شادی شد. خوشحالی پس از گل مهاجم پرتغالی به یکی از تصاویر ماندگار باشگاه تبدیل شد.

کریستیانو رونالدو

کمتر از یک ماه بعد اولدترافورد دوباره میزبان یکی از بازی های یونایتد در لیگ قهرمانان بود‌. آتالانتا در همان نیمه نخست به میزبان شوک وارد کرد و با گل های پاسالیچ و دمیرال با پیروزی ۲ بر صفر به رختکن رفت. شیاطین سرخ در نیمه دوم به خود آمدند و رشفورد و مگوایر بازی را به تساوی رساندند. در حالی که تنها ۱۰ دقیقه به پایان بازی مانده بود دوباره کریستیانو مانند یک ناجی عمل کرد و گل پیروزی را برای تیمش به ثمر رساند.

کریستیانو رونالدو

سه شنبه شب دوباره رونالدو نشان داد چرا آقای لیگ قهرمانان است. یونایتد با گل ایلیچیچ یک بر صفر عقب افتاد و هواداران و سولسشایر امیدوار بودند تا باز هم ستاره پرتغالی به دادشان برسد که این اتفاق افتاد. کریستیانو در وقت های اضافه نیمه نخست نتیجه را یک بر یک کرد. با این حال دروازه شیاطین سرخ در دقیقه ۵۶ توسط زاپاتا باز شد. ۹۰ دقیقه به پایان رسید و یونایتد همچنان شکست خورده بود تا اینکه در نخستین لحظات وقت های اضافه رونالدو با یک ضربه زیبا دروازه آتالانتا را باز کرد و اجازه نداد تیمش بدون امتیاز ایتالیا را ترک کند. 

کریستیانو رونالدو

اگر رونالدو نبود یونایتد مقابل ویارئال مساوی می کرد، برابر آتالانتا تنها یک امتیاز کسب می کرد، در بازی دیشب شکست می خورد و با دو امتیاز در قعر جدول گروه خود قرار داشت اما اکنون شیاطین سرخ با هفت امتیاز صدرنشین هستند. این تیم در دو بازی باقی مانده می تواند صعودش را به مرحله حذفی قطعی کند. 

2132

  • سحر ارسالی در

    رونالدوووووووو

دیدگاه تان را بنویسید