تقدیر کمیته ملی پارالمپیک از زهرا نعمتی برای کسب افتخارات بین المللی+عکس

یکصد و هشتاد و هفتمین نشست هیئت رئیسه و اجرایی کمیته ملی پارالمپیک به ریاست محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی پارالمپیک برگزار شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، در این نشست سه ساعته، ابتدا خسروی وفا ضمن تقدیر از عنایت همیشگی مقام معظم رهبری نسبت به مقوله ورزش اظهار داشت: علیرغم محدودیت‌های کرونایی که طی یک سال ونیم گذشته باعث شده ایشان در مجموع حدود پنج دیدار جمعی حضوری را داشته باشند، دیدار با ورزشکاران را در سریع‌ترین زمان ممکن در دستور کار قرار دادند که انصافا این بذل توجه جای تقدیر دارد. 

رئیس کمیته ملی پارالمپیک با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری طی دیدار با مدال آوران المپیک و پارالمپیک توکیو2020 گفت: بیانات معظم له به مثابه دستورالعمل برای ورزش کشور محسوب می‌شود. یک نمونه از موارد، همین سیاست کیفی بوده که باید با قوت بیشتر ادامه دهیم.

تقدیر از زهرا نعمتی برای کسب افتخارات اخیر بین المللی

سپس در این جلسه از زهرا نعمتی برای کسب افتخارات بین‌المللی همچون عضویت در کمیسیون ورزشکاران کمیته بین‌المللی پارالمیپک و همچنین عضویت در کمیته پارا تیراندازی با کمان فدراسیون جهانی تیراندازی با کمان تقدیر شد و تندیس اهدایی کمیته بین المللی پارالمپیک به مناسبت جایزه روز جهانی زن به وی تقدیم شد.

غفور کارگری، مسئول ارزیابی عملکرد کاروان توکیو شد

در ادامه جلسه، گزارشی از پارالمپیک توکیو2020 توسط هادی رضایی، سرپرست کاروان ارائه شد که با توجه به ضرورت ارزیابی همه جانبه عملکرد کاروان مقرر گردید جلسات مختلف با مسئولیت دکتر کارگری، نایب رئیس کمیته ملی پارالمیپک ظرف حداکثر دو ماه آتی برگزار شود.

انتخاب‌ محمد تابع به عنوان سرپرست کاروان ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو

 دستور کار دیگر جلسه هیئت رئیسه و اجرایی، انتخاب سرپرست کاروان جمهوری اسلامی ایران در بازی‌های آسیایی هانگژو بود که‌ محمد تابع برای تصدی این مسئولیت انتخاب شد.

 محمد تابع که دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک است، حضور کاروان را در این بازی‌ها برای مهرماه سال آینده پیگیری خواهد کرد.

حمایت ویژه از ورزشکاران شانس طلا در پارالمپیک 2024 پاریس

در بخش دیگر جلسه، بازی‌های پارالمپیک 2024 پاریس بررسی و تصویب شد با تاکید بر تداوم سیاست کیفی‌گرایی، فدراسیون‌هایی که برای کسب مدال طلا برنامه ارائه دهند از هم اکنون مورد حمایت مالی، تدارکاتی و تجهیزاتی کمیته ملی پارالمپیک قرار می‌گیرند. تمرکز روی ورزشکاران طلایی خواهد بود و این ورزشکاران همراه با مربیانشان  تحت پوشش حمایتی کمیته ملی پارالمپیک قرار می‌گیرند.

747

دیدگاه تان را بنویسید