دردسر منچستریونایتد برای پیراهن رونالدو

باشگاه منچستریونایتد در تامین خواسته هواداران در رابطه با پیراهن کریس رونالدو با مشکل مواجه شده است.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، به طور قطع مهم ترین بمب نقل و انتقالاتی در تابستان امسال توسط کریستیانو رونالدو منفجر شد؛ جایی که فوق ستاره پرتغالی خواهان جدایی از یوونتوس شد و بعد از آن گفته شد که او در آستانه انتقال به منچسترسیتی قرار گرفته اما نهایتاً رونالدو در چرخشی قابل توجه به تیم سابق و محبوب خود یعنی منچستر یونایتد بازگشت تا یک بار دیگر حضور در اولدترافورد را آن هم در سال‌های پایانی فوتبال خود تجربه کند.

ورزش سه نوشت؛ شکی نیست که کریستیانو رونالدو یکی از محبوبترین بازیکنان تاریخ باشگاه منچستر یونایتد محسوب می شود و خوشحالی بی حد و حصر هواداران این تیم پس از جذب او نیز کاملاً گواه این مسئله است. اما حالا یک اتفاق قابل توجه رخ داده که بار دیگر محبوبیت عجیب و غریب کریستیانو رونالدو در جمع هوادارانش شیاطین سرخ را نشان می دهد.

شب گذشته به طور رسمی مشخص شد که کریستیانو رونالدو در فصل پیش رو با شماره محبوب خود یعنی شماره 7 به میدان خواهد رفت. در همین راستا ایندیپندنت گزارش جالبی منتشر کرده و مدعی شده که تقاضا برای پیراهن رونالدو به قدری بود که باشگاه منچستر یونایتد برای تامین آن با مشکل روبرو شده است. در این گزارش ادعا شده که باشگاه انگلیسی به دلیل مشکلات ناشی از ویروس کرونا در تولید پیراهن ها عقب مانده و از سمت دیگر تقاضای فراوان هواداران منچستر یونایتد برای خرید پیراهن رونالدو کار آنها را دو چندان دشوار کرده است.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید