طارمی و توضیح دوباره درباره صحبت عجیبش درباره رسانه ها

مهاجم تیم ملی فوتبال گفت: نمی دانستم مصاحبه امروز به صورت آنلاین برگزار می شود و وقتی این موضوع را فهمیدم از رسانه ها عذرخواهی کردم.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، کریم انصاری فرد، در ضیافت شامی که با حضور رییس فدراسیون و اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال برگزار شد، گفت: در مسیر سختی قرار داریم و تازه اول راه هستیم. از فردا بازیها شروع می شود و با دعای خیر مردم و توسل به خدا و زحمتهای بازیکنان و کادر فنی، امیدوارم بهترین عملکرد را در زمین داشته باشیم و به جام جهانی صعود کنیم.

مهدی طارمی، بازیکن تیم ملی فوتبال در ضیافت شام که با حضور رئیس فدراسیون و اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال برگزار شد، گفت: درباره مصاحبه امروز نمی دانستم که به صورت آنلاین نشست مطبوعاتی برگزار می شود و زمانی که متوجه شدم از رسانه ها عذرخواهی کردم. این را گفتم که زحمات و تلاشهای شما هدر نرود و انتظارمان این است که با انرژی مثبتی که به ما منتقل می شود؛ موفق باشیم.

علیرضا جهانبخش، گفت:  فردا مسیر اصلی ما شروع می شود. به شخصه فکر می کنم که وظیفه ما بود تا از دور مقدماتی صعود کنیم. وظیفه بزرگتری بر دوش ما است که با حمایت شما، همکاران در فدراسیون و کادر فنی و تلاش و همت بازیکنان مسیر را رو به جلو پیش ببریم و در بازیهای پیش رو موفق باشیم. با بازیکنان که صحبت می کردم، همگی به این موضوع اعتقاد داریم که یکی از بهترین نسل های فوتبال ایران، هم اکنون در کنار هم هستند. نسبت به سالهایی که گذشته، بازیکنان کارهای بزرگی انجام دادند.

جهانبخش ادامه داد: اصلی ترین کار صعود از دور اول بود که با نتیجه گرفتن در شرایط کرونا و وضعیت اقتصادی سخت، این اتفاق افتاد و دل مردم شاد شد. این نشان می دهد که فوتبال در زندگی مردم تاثیر گذار است و قطعا به جام جهانی صعود کردن شرایط بهتری را فراهم خواهد کرد. از حمایت های فدراسیون تشکر می کنم و امیدوارم با شرایطی که فراهم می کنید دغدغه ای از اطراف زمین و بیرون از زمین فوتبال در فکر بازیکنان نباشد. قطعا به عنوان بازیکن تیم ملی تمام تلاش خود را برای بهترین عملکرد به کار خواهیم گرفت.

وی افزود: متاسفانه شرایطی پیش آمد که روز گذشته سجادی در کنار تیم حضور نداشته باشد و ما از حمایتها و صحبتهای او نتوانیم استفاده کنیم. امیدورام بتوانیم در اردوهای پیش رو از حمایتها و صحبتهای ایشان استفاده کنیم.

جهانبخش گفت: این فوتبال با همه چیز فرق می کند و روند زندگی و شرایط مردم را تغییر بدهد. امیدوارم از این به بعد شرایط بهتر و بهتر شود. از این نسل فوتبال حمایت شود و در 10 بازی پیش رو سر بلند شویم و سال اینده همین جمع برای جام جهانی آماده باشیم.

دیدگاه تان را بنویسید