مهدی پیراهنش را به هوادار پورتو داد؛

آفرین طارمی، دوست دارم با انتشار این فیلم کار تو را همه ببینند+ویدیو

ستاره ملی‌پوش کشورمان پس از گلزنی در دیدار مقابل آروکا اظهار داشت که پورتو نمایش خیلی خوبی داشت و همه بازیکنان وظیفه‌شان را به خوبی انجام دادند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، شب گذشته در چارچوب هفته چهارم لیگ پرتغال پورتو به مصاف آروکا رفت و توانست با گلزنی طارمی به برتری 3 بر صفر دست یابد.

طارمی پس از این بازی به ارزشمندترین بازیکن مسابقه از سوی لیگ پرتغال شناخته شد.

ستاره ملی‌پوش کشورمان پس از این مسابقه در مصاحبه با سایت پورتو گفت: ما بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم. همه بازیکنان وظیفه‌شان را به خوبی انجام دادند و ما توانستیم از موقعیت‌های خودمان برای گلزنی استفاده کنیم.

وی ادامه داد: اینکه گل زدم خیلی خوب است زیرا به من اعتماد به نفس می‌دهد و امیدوارم بتوانم گل‌های بیشتری به ثمر رسانم.

طارمی اظهار داشت: این برد برای ما اهمیت زیادی داشت. آروکا تیم خیلی خوبی بود و خدا را شکر می‌کنم که ما توانستیم در این مسابقه به برد دست یابیم. ما برای بردن در تمام پیروزی‌ها پیش خواهیم رفت.

وی ادامه داد: تمام بازیکنان پورتو اهمیت زیادی برای تیم دارند. اصلا مهم نیست که چه کسی بازی می‌کند و باید بگویم تونی (مارتینز) مهاجم بسیار خوبی است. او کمی در گلزنی بدشانس بود ولی امیدوارم بتواند در بازی‌های بعدی گلزنی کند. 

طارمی گفت: تماشاگران برای هر باشگاهی مهم هستند و امیدوارم که مقابل تمام تماشاگران بازی کنم نه اینکه 50 درصد ورزشگاه پر باشد. امیدوارم در آینده این اتفاق رخ بدهد.

پس از اتمام این مسابقه، طارمی صحنه‌ای زیبا و جالب را به نمایش گذاشت و پیراهنش را به یک هوادار پورتو داد تا با تشویق همگان روبه‌رو شود. فیلم زیر توسط یکی از تماشاگران حاضر در ورزشگاه گرفته شده است و او با انتشار این ویدیو نوشت: آفرین مهدی طارمی. دوست دارم با انتشار این ویدیو، کار تو را همه ببینند. 

فیلم زیر را مشاهده کنید.

دیدگاه تان را بنویسید