در گفت وگو با جی پلاس مطرح شد

صحبت جنجالی پیشکسوت پرسپولیس؛ جام حذفی اعتباری ندارد!

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم پرسپولیس با شکست برابر استقلال چیزی را از دست نداده و باید برای بازی های بعدی برنامه ریزی کند.

لینک کوتاه کپی شد

محمد پنجعلی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در گفت و گو با خبرنگار جی پلاس درباره شکست سرخپوشان برابر تیم استقلال در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فوتبال اظهار کرد: به هر حال این بازی باید برنده داشت و حتی دو تیم  باید تا صبح  پنالتی می زدند تا برنده بازی مشخص شود. جام حذفی  تک بازی است و استرس زیادی در این بازی  وجود دارد به همین علت موقعیت های گلزنی از دست می رود. تیم پرسپولیس باید دوباره شروع کند و 2 جام قهرمانی در لیگ برتر فوتبال و لیگ قهرمانان آسیا را پیش رو دارد.

پنجعلی درباره بازی دربی که به عقیده بسیاری کسل کننده بود، گفت: استرس باعث می شود که کیفیت بازی دربی از بین برود. خیلی از بازی ها درجام ملت های اروپا به ضربات پنالتی کشیده شد و تیم های اروپایی هم استرس داشتند. جام حذفی یک بازی است و اگر تیمی ببازد دیگر شانسی ندارد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره راهکار گل محمدی برای اینکه بازیکنان در ادامه بازی ها روحیه خود را از دست ندهند، اظهار کرد: بازی جام حذفی تمام شده است و پرسپولیسی ها از فردا باید برای دیدارهای بعدی برنامه ریزی کنند.

او درباره اینکه غیبت سید جلال حسینی درشکست پرسپولیس تاثیرگذار بود، گفت: تیم پرسپولیس مشکلی در خط دفاع نداشت و غیبت سید جلال حسینی در این بازی تاثیرگذار نبود. سرخپوشان شانس گلزنی داشتند و اگر ضربه سر آل کثیر وارد دروازه استقلال می شد در آن صورت بازی به نفع پرسپولیسی ها تمام شده بود.

پنجعلی درباره اینکه تیم پرسپولیس در ضربات پنالتی نتیجه بازی را به استقلال واگذار کرد، تصریح کرد: مسئله روحی و روانی حرف اول در ضربات پنالتی می زند. در بازی تیم ملی فوتبال ایران برابر پرتغال، رونالدو گرانترین بازیکن دنیا ضربه پنالتی زد اما بیرانوند خیلی قشنگ ضربه اش را گرفت.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اینکه استقلال می تواند قهرمان جام حذفی شود، گفت: بازی جام حذفی اعتباری ندارد و  یک تیم ممکن است به استقلال در مرحله بعدی یک گل بزند و در دفاع فرو برود و آبی پوشان نتوانند گل خورده را جبران کنند و از گردونه رقابت‌ها حذف شوند.

 

دیدگاه تان را بنویسید