صدور مجوز ورود کاروان ایران به دهکده المپیک

سید نصرالله سجادی سرپرست کاروان ورزشی ایران در المپیک توکیو خبر از صدور مجور ورود کاروان ایران به دهکئه ورزشکاران را بعداز ثبت نام نهایی داد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، با ثبت نام نهایی، مجوز ورود کاروان ورزشی  ایران به دهکده بازی‌ها ی المپیک  توکیو صادر شد.

سیدنصراله سجادی سرپرست کاروان اعزامی کشورمان به المپیک  ۲۰۲۰ توکیو که هم اکنون در محل برگزاری بازی‌ها حضور دارد با پایان  جلسه ثبت نام نهایی کاروان (DRM) گفت: «در این نشست که در دو بخش صبح و بعد از ظهر انجام شد و حدود ۴ ساعت بطول انجامید بحث های مختلف نهایی کاروان از جمله ثبت نام اعضا، تحویل آپارتمان‌ها، وسایل نقلیه و تسویه حساب مالی مطرح و بعد از بررسی های فراوان نهایی شد.مهمترین بخش جلسات صبح بررسی کلیه اطلاعات مربوط به ۶۶ ورزشکار اعزامی ایران بود که باید جزء به جزء بازبینی می شد. از چک اطلاعات شخص مثل نام و نام خانوادگی تا اطلاعات تخصصی هر فرد شامل رشته و وزن و ساعات تمرینی و مسابقه هر کدام از اعضا تا ثبت نام آنها نهایی شود. خوشبختانه ثبت نام نهایی ۶۶ ورزشکار اعزامی و دیگر اعضای کاروان بدون مشکل انجام شد و تمامی اعضا مجوز حضور گرفتند.»

سرپرست کاروان  تاکید بر اینکه  امکانات لازم برای ورزشکاران در حد استاندارد  تعریف شده کمیته بین المللی المپیک، به همه کاروانهای اعزامی قرار می گیرد گفت:« تمام افرادی که تجربه حضور در بازیها بخصوص بازیهای المپیک را دارند بخوبی می دانند که امکانات دهکده بازیها امکاناتی در حد هتل و سرویس دهی آن هتلینگ نیست اما تمام استانداردهای دهکده همانند دستورالعمل های کمیته بین المللی المپیک پیش بینی و تدارک دیده شده. ضمن اینکه این تعداد تخت و اطاق با گردشی بودن ورود و خروج تیمهای ایران کافی است و مشکلی از بابت اسکان نداریم.»

 

دیدگاه تان را بنویسید