واکنش احساسی رشفورد به حملات نژادپرستانه هواداران انگلیس+ عکس

مارکوس رشفورد انگلیسی پس از خطای پنالتی یورو 2020، یک نامه سرگشاده و احساسی خطاب به هواداران انگلیسی منتشر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، به نقل از اکسپرس، مارکوس رشفورد، مهاجم جوان تیم ملی انگلیس و باشگاه منچستر یونایتد در آخرین لحظات وقت اضافی از روی نیمکت ذخیره ها بلند شد تا به طور مشخص در ضیافت پنالتی ها سهمی را به عهده بگیرد؛ اما ستاره منچستر یونایتد در این امر کاملا ناموفق نشان داد و فرصت قهرمانی تاریخی برای انگلیسی ها در خاک خودشان از دست رفت. پس از شکست سه شیرها برابر آتزوری در فینال یورو 2020، رشفورد پیامی را به هواداران در شبکه های اجتماعی ارسال کرده است که در بخشی از این پیام احساسی نوشته است:

"من حتی نمی دانم از کجا شروع کنم و حتی نمی دانم چگونه احساس خود را در این زمان دقیق بیان کنم. فصل سختی را پشت سر گذاشته ام، فکر می کنم برای همه مشخص بوده است که من با اعتماد به نفس کمی قدم به فینال گذاشتم. احساس می کردم هم تیمی هایم را ناامید کرده ام. احساس می کردم همه را ناامید کرده ام."

"یک پنالتی تمام چیزی بود که برای کمک به تیم از من خواسته شده بود. من حتی در خواب هم می توانم پنالتی را گل کنم، چرا که این دو در خواب و بیداری شباهتی به هم ندارند؟ از زمانی که توپ پنالتی را زدم، این مورد بارها و بارها در سر من می چرخد و این سوال در ذهنم باقی است که چرا این طور شد؟"

"انتظار ما برای قهرمانی ملی 55 ساله شد و مدتی برای ما باقی خواهد ماند. این عذاب و مجازات برای من هم می ماند و بیشتر است. تمام چیزی که می توانم بگویم اظهار تاسف است. کاش جور دیگری پیش می رفت."

"همچنین می خواهم هم تیمی هایم را ستایش کنم. این تابستان یکی از بهترین اردوهایی بوده که تجربه کرده ام و همه آن ها در آن نقش داشته اند."

14

دیدگاه تان را بنویسید