جی پلاس؛

ادعای میلیچ و دردسری تازه برای استقلال

باشگاه استقلال سال گذشته پس از فسخ قرارداد میلیچ دوباره با این بازیکن قراردادی امضا کرد آن هم درست در زمانی که قانون منع جذب بازیکن خارجی از سوی فدراسیون فوتبال تصویب شد.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس، هرویه میلیچ، مدافع کروات استقلال امروز در مصاحبه ای با یکی از رسانه های کرواسی ادعای عجیبی را مطرح کرد. ادعایی که ممکن است دردسرهای جدیدی را برای آبی پوشان به همراه داشته باشد. او به این سایت خبری گفته است که زمستان سال گذشته قراردادش با استقلال را فسخ کرده و قرار بوده تا تابستان در کرواسی بماند اما در همان زمان فرهاد مجیدی برای بازگشت به استقلال شرطی برای مسئولان گذاشت که آن هم چیزی نبود جز بازگشت میلیچ! 

این ادعای میلیچ در حالی مطرح شده است که اگر یک درصد حرف های او درست باشد باید گفت که استقلالی ها سال گذشته مجبور شده اند تا دوباره با مدافع کرواتی خود قرارداد ببندد! قراردادی که می تواند برای آبی ها دردسر ساز شود چرا که شهریور ماه سال گذشته قانون منع جذب بازیکن خارجی از سوی فدراسیون فوتبال به تصویب رسیده  و فعالیت باشگاه و بستن قرارداد با میلیچ بر خلاف قانون بوده است. البته این امکان وجود دارد که او با شرایط خاص و در حالی که فسخ قطعی نبوده این اقدام را انجام داده اما به هرشکل این ادعا که محمود فکری هم در زمان حضورش در استقلال مطرح کرده بود ممکن است برای تیم دردسرساز شود.

دقایقی قبل نیز باشگاه استقلال در واکنش به مصاحبه میلیچ عنوان کرد از این بازیکن شکایت رسمی خواهد کرد.

میلیچ به علت عدم دریافت مطالباتش هفته گذشته ایران را ترک کرد.

دیدگاه تان را بنویسید