جی پلاس

صحبت های احساسی سرمربی و دروازه‌بان آرژانتین؛ پیش بینی گلزنی دی ماریا توسط مسی!

مهاجم آرژانتینی اعلام کرد کاپیتان آلبی سلسته گلزنی اش را در فینال کوپا امه ریکا حدس زده بود.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس، تیم ملی فوتبال آرژانتین با پیروزی یک بر صفر برابر برزیل جام قهرمانی کوپا آمه ریکا ۲۰۲۱ را بالای سر برد. تک گل این بازی را آنخل دی ماریا در دقیقه ۲۱ به ثمر رساند. او پس از درخشش در این بازی به پیش بینی لیونل مسی اشاره کرد و گفت: لئو پیش از فینال به من گفته بود که این بازی من است و من تعیین کننده خواهم بود. من تنها باید خودم واقعی ام را نشان می دادم که این اتفاق افتاد.

لیونل اسکالونی که پس از ۲۸ سال آرژانتین را قهرمان این مسابقات کرد، گفت: عنوان خیلی بزرگی است به خصوص برای مردم. تمام بازی ها سخت بود. ما خوش شانس بودیم که توانستیم جام قهرمانی را بالای سر ببریم. این پسران در هر دیدار که به میدان رفتند با تمام وجود بازی کردند. 

امیلیانو مارتینس، دروازه‌بان آرژانتین در این رقابت ها یکی از ستاره های تیمش بود و در بازی نیمه نهایی توانست در ضربات پنالتی سه ضربه را مهار کند. او پس این قهرمانی شیرین گفت: دوست دارم از این قهرمانی با خانواده ام لذت ببرم. خیلی از مردم من را باور نداشتند اما این جام به تاریخ خواهد پیوست. ما توانستیم. این قهرمانی را به تمام مردم آرژانتین که در دوران بحران کرونا رنج کشیدند تقدیم می کنیم. 

دیدگاه تان را بنویسید