یک رسانه اماراتی عنوان کرد؛

مشکل بزرگ تیم ملی ایران و سوریه برای انتخابی جام جهانی 2022

یک رسانه اماراتی لژیونرهای بسیار زیاد تیم ملی کشورمان را پاشنه آشیل این تیم در صورت برگزاری مسابقات انتخابی جام جهانی به صورت رفت و برگشت بیان کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، نشریه «البیان» امارات در گزارشی به معضل تیم های گروه اول در مسابقات مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در صورت برگزاری این مسابقات به صورت رفت و برگشت پرداخت.

این رسانه اماراتی نوشت: برگزاری مسابقات مرحله پایانی مقدماتی جام جهانی با فرمت رفت و برگشت در شرایط کرونایی بسیار سخت وغیرممکن است. از طرف دیگر اگر این مسابقات به صورت متمرکز برگزار نشود تیم های گروه و مخصوصا رقبای امارات به دلیل داشتن لژیونرهای زیاد دچار مشکل بزرگی می شوند.

در میان تیم های گروه اول سوریه با 17 لژیونر و ایران با 16 لژیونر بیشترین ضرر را خواهند چون در شرایط کرونایی این بازیکنان لژیونر برای سفر از کشورهای مختلف به کشورهای مختلف در شرایط کرونایی با مشکل مواجه خواهند شد و پروتکل های سخت گیرانه برای آنها معضل بزرگی به شمار می آید.

بدین ترتیب در صورت برگزاری مسابقات مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 به صورت رفت و برگشت ایران و سوریه به دلیل داشتن بیشترین لژیونرها بیشترین ضرر را خواهند دید.

دیدگاه تان را بنویسید