گزارش جی پلاس از لیگ برتر فوتبال؛ پرسپولیس ۳- گل گهر سیرجان یک

دومین دبل فصل پرسپولیس؛ پرواز قرمزها به سوی قهرمانی+ عکس و ویدیوی گل ها/ جدول

شاگردان یحیی گل محمدی از ساعت 19:50 چهارشنبه 9 تیر به مصاف گل گهر سیرجان رفتند و با نتیجه 3 بر یک مقابل حریف به برتری رسیدند.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 19:50 در ورزشگاه آزادی به مصاف گل گهر سیرجان رفت و با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید تا برای دومین بار در این فصل یک تیم را در بازی رفت و برگشت شکست بدهد و به کسب پنجمین عنوان قهرمانی خود نزدیک تر شود.

نیمه نخست

در حالی که بازی بدون موقعیت خاصی دنبال می‌شد، مدافع گل گهر از پشت روی امید عالیشاه خطا کرد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. مهدی ترابی در دقیقه ۱۰ این پنالتی را تبدیل به گل کرد و پرسپولیس با یک گل پیش افتاد. در دقیقه ۲۷ مهدی ترابی یکی از زیباترین گل‌های لیگ برتر را از گوشه محوطه جریمه و با ضربه فنی و قوسی خود وارد دروازه علیرضا حقیقی کرد و خودش و تیمش را دو گله کرد.

در دقیقه ۳۵، ضد حمله سریع گل‌گهر روی حرکت رضا شکاری و ضربه سر یونس شاکری در آستانه ورود به دروازه پرسپولیس بود که شیرجه حامد لک و در ادامه برخورد توپ به دیرک دروازه، مانع از کاهش اختلاف شد تا همچنان دروازه سرخپوشان بسته بماند. در دقیقه ۳۹ بالاخره سانترهای گل‌گهر به ثمر نشست و یونس شاکری در اقدام دوم خود با ضربه دروازه لک را گشود و اختلاف به حداقل رسید.

نیمه دوم

این نیمه با وجود انجام چند تعویض از سوی قلعه‌نویی، با چندین حمله نسبتا خطرناک برای سرخپوشان همراه بود که شوت بازیکنان این تیم در چارچوب قرار نداشت. در دقیقه ۵۷ شوت ناگهانی احمد نوراللهی از پشت محوطه جریمه به دیرک عمودی دروازه حقیقی برخورد کرد تا به تیم مهمان که دنبال زدن گل دوم و تساوی‌بخش بود، شوک وارد شود. در دقیقه ۵۹، ارسال برزای به روی دروازه، از همه گذشت و در حالی خروج از محوطه جریمه، برخوردی میان پهلوان و بازیکن حریف شکل گرفت که داور بیرون از محوطه جریمه خطا گرفت. در ادامه داور چهارم به داور وسط نکته‌ای را اعلام کرد که منجر به اعتراض بازیکنان و مربیان هر دو تیم شد و بازی حدود چند دقیقه از جریان افتاد و داور به گل‌محمدی که عصبانی شده بود کارت زرد داد. با این حال باز هم اعتراض تیم مهمان پابرجا بود. در نهایت این ضربه در دقیقه ۶۳ زده شد و توپ از بالای دروازه بیرون رفت. بعد از گذشت ۱۵ دقیقه، نخستین موقعیت جدی با حمله گل‌گهر و ارسال منشا به روی دروازه خلق شد که ضربه سر شاکری از موقعیتی ایده‌آل، کم جان بود و حامد لک به صورت نمایشی و با سینه توپ را کنترل کرد. در حالی که بازی تقریبا در میانه میدان دنبال می‌شد، احمد نوراللهی در دقیقه ۸۴، شوت ناگهانی و سرکش خود را روانه دروازه گل‌گهر کرد که این بار از دستان حقیقی و دیرک دروازه هم کمکی برنیامد و شاگردان گل‌محمدی حساب کار را ۳ بر یک کردند.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سید جلال حسینی، محمدحسین کنعانی زادگان، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، احسان پهلوان، مهدی ترابی، امید عالیشاه (کارت زرد)  و شهریار مغانلو.

ترکیب گل گهر: علیرضا حقیقی، آرمین سهرابیان، سعید صادقی، یونس شاکری، علیرضا علیزاده، میلاد زکی پور، محمد آقاجانپور، علیرضا آرتا، رضا شکاری (کارت زرد)، احمدرضا زنده‌روح، امین پورعلی.

 

 

نتایج بازی های همزمان

سایپا یک- پدیده 2

ذوب آهن صفر - تراکتور یک

جدول رده بندی

11111

عکس های بازی پرسپولیس و گل گهر سیرجان

پرسپولیس گل گهر سیرجان

پرسپولیس گل گهر سیرجان مهدی ترابی احمد نوراللهی

پرسپولیس گل گهر سیرجان احمد نوراللهی

پرسپولیس گل گهر سیرجان سعید آقایی

پرسپولیس گل گهر سیرجان علیرضا حقیقی

پرسپولیس گل گهر سیرجان شهریار مغانلو

پرسپولیس گل گهر سیرجان شهریار مغانلو

پرسپولیس گل گهر سیرجان سعید آقایی

پرسپولیس گل گهر سیرجان امید عالیشاه

پرسپولیس گل گهر سیرجان احسان پهلوان

پرسپولیس گل گهر سیرجان امید عالیشاه

پرسپولیس گل گهر سیرجان مهدی ترابی

پرسپولیس گل گهر سیرجان محمد حسین کنعانی زادگان

پرسپولیس گل گهر سیرجان مهدی ترابی

پرسپولیس گل گهر سیرجان مهدی ترابی

ویدیوی گل های بازی پرسپولیس و گل گهر سیرجان

 

گل سوم پرسپولیس به گل گهر توسط احمد نوراللهی

گل اول گل گهر به پرسپولیس توسط یونس شاکری

 

گل دوم پرسپولیس به گل گهر توسط مهدی ترابی

 

گل اول پرسپولیس به گل گهر توسط مهدی ترابی

 

دیدگاه تان را بنویسید