واکنش رسانه های پرتغالی به حذف رونالدو از یورو2020+ تصاویر

مطبوعات پرتغال پس از حذف رونالدو و یارانش از یورو 2020 به این باخت واکنش نشان دادند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، شب گذشته در چارچوب مرحله حذفی یورو 2020، تیم ملی بلژیک با تک گل تروگان هازارد مقابل پرتغال به برتری رسید تا یاران رونالدو خداحافظی تلخی را با اروپا به ثبت رسانند.

مدافع عنوان قهرمانی که 5 سال پیش در یورو 2016 توانست با شکست فرانسه در پاریس جشن قهرمانی بگیرد شب گذشته در لاکارتوخا سویا با چشمانی گریان از اروپا خداحافظی کرد.

مطبوعات پرتغال پس از حذف تیم ملی فوتبال کشورشان هر کدام به شکلی به این باخت پرداختند. رکورد نوشت که پرتغال بازی بهتری نسبت به بلژیک ارائه کرده و آبولا با روزهای گذشته خاطره بازی کرد.

آبولا چاپ لیسبون با تیتر «یاد پاریس بخیر» از منحصربفرد بودن یورو قبل نوشت و با تیم سانتوس در یورو 2016 خاطره بازی کرد. آبولا آن  روزهای خوش را مختص آن زمان می‌دانست و معتقد است که تیم کنونی دیگر نمی‌تواند مثل 2016 به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

اما از طرف دیگر رکورد با تیتر «اون شوت هازارد؛ ما تیمِ برتر میدان بودیم»‌ از عملکرد خوبِ شاگردان سانتوس نوشت و از تیم ملی پرتغال تجلیل کرد.

رکورد نوشت که پرتغال در این بازی تیم برتر میدان بود و اگر شانس یارش بود گل هم می زدند. رکورد از صحنه مهم «رافا گوئریرو» در دقیقه 83 صحبت کرد که شوت او به دیرک دروازه برخورد کرد.

اوجوگو نیز با تیتر «هازارد؛ یکی از شیاطین»‌ از درخشش این بازیکن دورتموند نوشت. هازارد با یک شوت دیدنی دروازه پاتریشیو را باز کرد و با همان تک حمله راه صعود را برگزید.

اوجوگو هم در گزارش خود نوشت که تیم ملی پرتغال در نیمه دوم نمایش بهتری از حریف داشت و عملکرد خوبی ارائه کرد.

تیم ملی پرتغال اکنون باید به خانه بازگردد تا برای رسیدن به جام جهانی تلاش کند. جمعه شب دیدار بلژیک و ایتالیا برگزار خواهد شد.

دیدگاه تان را بنویسید