جی پلاس

رونالدو در کدام مسابقه از رکورد علی دایی عبور می کند؟

رونالدو در بازی مقابل ایرلند و قطر می تواند رکورد آقای گلی فوتبال ملی جهان را بشکند و به تنهایی این عنوان مهم را به دست آورد.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس، تیم ملی فوتبال پرتغال که به عنوان تیم سوم گروه مرگ یورو 2020 به یک هشتم نهایی رسیده بود با شکست یک برصفر مقابل بلژیک از رسیدن به دور بعد بازماند.

حذف مدافع عنوان قهرمانی و بازگشت سلسائو اروپا به خانه برای رونالدو تلخ تر بود چرا که که او با زدن یک گل در این مسابقه می توانست به تنهایی آقای گل فوتبال ملی جهان شود و علی دایی را پشت سربگذارد.

او در این رقابت ها سه گل از روی نقطه پنالتی زد و در نهایت با زدن 5 گل و یک پاس گل از دور مسابقات کنار رفت.

با وجود اینکه رونالدو نتوانست رکورد مهم را در یورو جابه جا کند اما به طور حتم او در رقابت های آتی تیمش فرصت این کار را دارد به خصوص اینکه تیم های نه چندان مطرحی مقابل پرتغال قرار می گیرند که می توانند زمینه ساز رکودشکنی او باشند.

شاگردان سانتوس در 10 شهریور در مقدماتی جام جهانی به مصاف ایرلند می روند و سه روز بعد در یک بازی تدارکاتی مقابل قطر قرار می گیرند. این بازی تدارکاتی رفت و برگشت است و بازی برگشت هم 17 مهر انجام می شود.

آذربایجان، لوکزامبورگ، ایرلند (بازی برگشت) و صربستان بازی های پیش روی رونالدو است که او می تواند نه تنها رکورد دایی را پشت سربگذارد بلکه آمار خود را دست نیافتنی تر کند.

 

دیدگاه تان را بنویسید