واکنش عجیب مجیدی به احضار دو ستاره استقلال به کمیته انضباطی

فرهاد مجیدی به اعضای تیم تاکید کرده است که هیچ‌کس حق حضور در کمیته انضباطی باشگاه استقلال را نخواهد داشت.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، درحالیکه بسیاری از هواداران استقلال امیدوار بودند که بعد از اعتراض‌های گسترده در هفته گذشته تغییرات مثبتی درباره تیم مورد علاقه‌شان رخ دهد، امروز باشگاه استقلال رشید مظاهری و فرشید اسماعیلی را به کمیته انضباطی فراخوانده است!

ورزش سه نوشت؛ این اقدام عجیب اولین واکنش باشگاه استقلال نسبت به بحران‌های مدیریتی محسوب می‌شود که با واکنش شدید فرهاد مجیدی همراه شده است.

سرمربی‌ آبی‌ها به باشگاه پیغام داده است که هر موقع به وظایف و تعهدات اولیه و پیش پا افتاده‌‌تان عمل کردید، آن وقت یاد نظم و انضباط بیفتید که البته خود باشگاه عامل اصلی بی‌انضباطی است.

فرهاد مجیدی به اعضای تیم تاکید کرده است که هیچ‌کس حق حضور در کمیته انضباطی باشگاه استقلال را نخواهد داشت.

سرمربی استقلال پس از بردهای متوالی موقعیت خوبی در میان هواداران و بازیکنان دارد و از موضع خود کوتاه نخواهد آمد.

 

به نظر می‌رسد اقدام امروز باشگاه استقلال یک رفتار لجوجانه در مقابل اعتراض گسترده و کم‌سابقه هواداران این تیم است.

از سوی دیگر بعد از استعفای دلفانی و آصفی، هیات مدیره استقلال فقط دو عضو دارد و به نوعی این اولین اقدام باشگاه استقلال در واکنش به اعتراض‌ها بوده است که جای تعجب فراوان دارد.

در شرایط کنونی فرهاد مجیدی که خودش را در استقلال تنها می بیندو حتی پاداش بردهای تیم را نیز از هزینه شخصی پرداخت می کند، مشخص است که قصد دارد چهره واقعی مدیران باشگاه استقلال برای هواداران نمایان کند.او که در گذشته دوبار به خاطر همین مشکلات از سرمربیگری استقلال استعفا کرده بود، اینبار دیگر نمی خواهد پاپس بکشد و در روزهای منتهی به پایان دولت کنونی امیدوار است تیمش با موفقیت فصل را تمام کند تا برای فصل آینده با حضور دولت جدید و مسئولان تازه ای که احتمالا در باشگاه مشغول به کار می شوند، مجیدی بتواند خواسته هایش را محقق کند.

چیزی که مشخص است فرهاد فعلا همه مسئولیت های موجود در استقلال را در دست گرفته است؛ او حتی حاضر به برگزاری جلسه با احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال هم نشد و تلاش اعضای جدید هیات مدیره برای آشتی سرمربی و مدیرعامل نتیجه ای نداشت.

از سوی دیگر مجیدی فعلا بازیکنانش را با وجود مشکلات موجود در تمرینات حفظ کرده و از طرفی نتایجی که کسب کرده نیز بیانگر موفقیت او است. بی تردید فرهاد به آینده استقلال برای کسب سهمیه در لیگ برتر و قهرمانی در جام حذفی امیدواری زیادی دارد و به همین خاطر هم خودش را سپری قرار داده تا ترکشی به شاگردانش نخورد و بتواند برنامه های خود را پیش ببرد.

دیدگاه تان را بنویسید