سرمربی مس رفسنجان: پرسپولیس بهترین تیم آسیاست/ جسارت عذرخواهی دارم

سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: پرسپولیس بهترین تیم آسیا است که کادرفنی مجرب و بازیکنان زبده ای دارد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، محمد ربیعی در نشست خبری قبل از بازی با پرسپولیس در هفته بیست و چهارم لیگ برتر اظهار داشت: ابتدا میلاد با سعادت آقا امام رضا (ع) را به تمام مردم کشورم و شیعیان عزیز تبریک می گویم. در آخرین دیدارمان مقابل سپاهان بازی خوبی نداشتیم. پس از آن چند روری تمرین را تعطیل کردیم و سپس دور مجدد تمرینات را با بچه ها جلو بردیم. چند بازی دوستانه هم انجام دادیم و از لحاظ روحی، روانی و فنی خود را مهیای هفت بازی باقی مانده تا  پایان لیگ گرده ایم.

وی افزود : بازی مشکلی با یک تیم خوب داریم که قبلا هم گفته ام بهترین تیم حال حاضر آسیا است و کادرفنی مجرب و بازیکنان زبده ای دارد. در طرف مقابل ما هم در این مدت سعی کرده‌ایم ریکاوری و بازپروری درستی برای پس از مسابقه مقابل سپاهان روی تیم مس انجام بدهیم.

سرمربی مس رفسنجان تاکید کرد: شاید بدترین عملکرد فنی ما در همان بازی بود که حتی هیچ توجیه و دفاعی ندارد اما سعی مان بر این است. ان شاءالله در این هفت بازی روند کیفی تیم مان را طبق هدف‌گزاری که برای فصل جاری داشتیم به درستی انجام بدهیم.

ربیعی درباره نفرات مصدوم تیم مس رفسنجان توضیح داد: متاسفانه محمد حسین کریم زاده در تمرینات قبل بازی با سپاهان دچار شکستگی شده بود و این بازیکن را در اختیار نداریم. وی چند روز است گچ پایش را باز کرده و اکنون باید کم کم به تمرینات نوتوانی و بازپروری برود. محمد حسین، جوان خوب رفسنجانی ما است.

وی تصریح کرد: محسن طرحانی هم پس از عمل جراحی مینیسک پای خود حدود یک هفته تا ۱۰ روز است به تمرینات بازگشته است. محمد انصاری هم به همین ترتیب. تلاش می کنیم با تمریناتی که برای آنها در نظر گرفته ایم به شرایط بهتری برسند. مهدی کیانی هم که درگیر بیماری کرونا بوده نزدیک به یک هفته است تستش منفی شده و پس از دو هفته در قرنطینه بودن، اکنون با تیم تمرین می کند. وی هم در مسیر تمرینات مازاد است تا از سایر نفرات مس رفسنجان عقب نماند.

سرمربی مس رفسنجان تصریح کرد: این شرایطی است که اکنون داریم اما نسبت به قبل که در هر بازی ۵-۴ بازیکن را در اختیار نداشتیم، کم کم به شرایط تمرینات و مسابقات نزدیک می شویم. البته محمد انصاری حدود ۱۰ روز است با تیم تمرین می کند. شاید از لحاظ شرایط مسابقه مقداری دور باشد اما گروه فنی و بدنسازی ما تمرینات اضافه تری برای وی در نظر گرفته است. امیدواریم هر چه سریع تر به وضعیت صد در صد و ایده‌آل نزدیک شود.

ربیعی درباره بازگشت مجتبی سرآسیایی به تیم مس رفسنجان عنوان کرد: قبلا به این موضوع پرداخته شده است. مشکل خیلی خاص و مهمی نبود. با توجه به تعطیلی مسابقات ما، درخواستی داشت که انجام شد و پس از آن به تمرینات بازگشت. یک سوء تفاهمی در نحوه خروجش و رفت و آمد به وجود آمد که خیلی راحت برطرف شود. سرآسیایی از دوستان خیلی خوب من و از نفرات تأثیرگذار کادرفنی است‌.

وی تصریح کرد: تمام مجموعه تیم های صنایع مس سعی دارند در صورت نیاز به دستور خود سعدمحمدی به هم کمک کنند. از نظر من مسأله مهمی داریم و این موضوع هم رفع و رجوع شده است. سعی کردم در قضیه تا جایی که در حوزه اختیارات من است، ورود کنم و شرایط را به سمتی ببرم که هیچگونه سوء تفاهمی وجود نداشته باشد.

سرمربی مس رفسنجان درباره اظهارات مطرح شده پس از دیدار این تیم مقابل سپاهان توضیح داد: با تمام احترام نسبت به همگی باشگاه ها، رنگ ها و تیم های مختلف با قاطعیت می گویم تیم واحدی هستیم که برای خودمان و تیم مان بازی کرده و می جنگیم‌. مهم ترین مسئله برای شخص من و مجموعه تیم شأن و منزلت تیم مس رفسنجان و مردم شریف این حوزه است. در هر باشگاهی کار کنیم وظیفه ام این است به دلیل مسئولیتم از حقوق و شرایط آن تیم دفاع کنم.

ربیعی افزود: اکنون هم که سرمربی مس رفسنجان هستم با تمام احترام نسبت به حریفان سعی می کنیم مقابل هر تیمی با تمام قوا ظاهر شویم. در برخی بازی ها و مواقع روز خوب تان نیست یا وضعیت تیمت آنگونه که خودت فکر می کنی نیست که این موضوع برای همه تیم‌ها و اجتناب ناپذیر است اما هدف من در ابتدای فصل طبق جلساتی که با تمام مسئولان شامل مدیریت صنایع مس، هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه داشتیم این بود که تیم را در لیگ برتر حفظ کرده و در سال بعد بتوانیم برای این تیم رتبه تک رقمی ایجاد کنیم.

وی تصریح کرد: این برنامه من با مسئولان بوده و تمام تلاش خود را می کنیم تا این هدف را به بهترین نحو محقق کنیم‌. همانطور که خیلی ها باور نمی کردند به لطف خدا و کمک همه از راس استان تا مدیران مجموعه شهری و بازیکنان سال گذشته توانستیم رویای بزرگی را محقق کرده و این تیم را به لیگ برتر آوریم. تلاش می کنیم مس رفسنجان امسال در لیگ برتر نتیجه بگیرد و با یک جایگاه مناسب و در شأن مجموعه این تیم را حفظ کنیم.

سرمربی مس رفسنجان خاطرنشان کرد: دنبال این نیستیم وقتی مقابل استقلال بازی می کنیم پرسپولیسی ها علاقه مند به نتیجه گیری ما باشند یا برعکس. همه تیم ها برای ما محترم هستند و رسالت و وظیفه خودمان می دانیم در هر بازی با تمام قوا شرکت کنیم. می دانم مسئولیت شکست با مربی است و مثل دیدار با سپاهان اگر بازی ای هم باشد که نتوانیم آنگونه که باید و شاید از پس آن بربیاییم، آنقدر جسارت دارم که این مسئولیت را قبول کرده و از هواداران مان بایت آن شکست ناباورانه عذرخواهی کنم..

ربیعی افزود: از هواداران عزیزمان می‌خواهم در این هفت بازی حامی تیم شهرشان و یار و یاور ما باشند و تیم را دعا کنند تا از این گردنه های سخت به سلامت عبور کنیم‌. با ایمانی که به تیم و شاگردانم دارم این امر محقق می شود.

دیدگاه تان را بنویسید