گزارش جی پلاس از یورو ۲۰۲۰؛ اوکراین ۲- مقدونیه ۱

برتری اوکراین مقابل "سیاه‌گوش‌ها"/ تلاش مقدونیه جواب نداد + عکس و ویدیو گل‌ها

تیم ملی اوکراین در رقابت های جام ملت های اروپا امروز از ساعت 17:30 به مصاف رفتند و این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود اوکراین به پایان رسید.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس؛ تیم های ملی اوکراین و مقدونیه امروز (پنج شنبه) از ساعت 17:30 در رقابت های یورو 2020 در ورزشگاه ناسیونالا شهر بخارست به مصاف هم رفتند و این دیدار با نتیجه دو بر یک به سود اوکراین به پایان رسید.

قضاوت این دیدار برعهده فرناندو راپالینی از آرژانتین است.

اوکراین: گئورگی بوشچان، ویتالی میکولنکو، میکولا ماتوینکو، ایلیا زابارنی، الکساندر کاراوائف، الکساندر زینچنکو، تاراش استپاننکو، میکولا شاپارنکو، روسلان مالینوفسکی، رومن یارمچوک و آندری یارمولنکو

 ‌مقدونیه شمالی: استول دیمیترفسکی، ویسار موسلیو، دارکو ولکوفسکی، اشتفان ریتوفسکی، ازگجان آلیوسکی، اشتفان اسپروفسکی، آریان آدمی، بوبان نیکولوف، انیس باردی، الیف الماس و گوران پاندف

گزارش بازی

اوکراین در نیمه اول این بازی دو بار توسط یارمولنکو در دقیقه 29 و یارمچوک در دقیقه 34 به گل رسید، این در حالی است که گل پاندف برای مقدونیه مردود اعلام شد. نیمه دوم این بازی هم جذاب بود و دو تیم بارها دروازه یکدیگر را تهدید کردند، اما این مقدونیه بود که در دقیقه 57 صاحب یک ضربه پنالتی شد که دروازه‌بان اوکراین ضربه ازگجان آلیوسکی را مهار کرد، اما او در برگشت همان توپ را گل کرد. بازی با نتیجه 2 بر یک به سود شاگردان شوچنکو در جریان بود که داور بازی در دقیقه 84 با استفاده از کمک‌داور ویدئویی (VAR) به دلیل برخورد توپ به دست بازیکن مقدونیه یک ضربه پنالتی به سود اوکراین اعلام کرد که ضربه روسلان مالینوفسکی را استول دیمیترفسکی دروازه‌بان حریف به شکلی زیبا مهار کرد و تیمش را برای بازگشت به بازی امیدوار نگه داشت. در ادامه هم حملات دو تیم بی‌نتیجه ماند و بازی با برتری 2 بر یک شاگردان شوچنکو پایان یافت. با این نتیجه اوکراین سه امتیازی شد و با قرار گرفتن در رده سوم جدول نسبت به صعود از گروه C امیدوار ماند. مقدونیه هم با دو شکست متوالی حذفش از دور رقابت‌ها قطعی شد و بازی پایانی‌اش با هلند تشریفاتی خواهد بود. فرناندو راپالینی داور آرژانتینی این بازی در این دیدار به دارکو ولوفسکی (59) و دانیل آوراموفسکی (84) از مقدونیه شمالی و میکولا شاپارنکو(43) کارت زرد نشان داد.

تا بدین جای رقابت های یورو2020  5 پنالتی زده شده است که فقط یکی به گل رسیده است ! 

آندری یارمولنکو بازیکن تیم ملی اوکراین بهترین بازیکن زمین در دیدار این تیم مقابل مقدونیه شمالی در مسابقات یورو2020 شد.

41

یورو 2020/ اوکراین - مقدونیه

یورو 2020/ اوکراین - مقدونیه

یورو 2020/ اوکراین - مقدونیه

یورو 2020/ اوکراین - مقدونیه

 

یورو 2020/ اوکراین - مقدونیه

 

ِیورو 2020/ اوکراین - مقدونیه

ِیورو 2020/ اوکراین - مقدونیه

یورو 2020/ اوکراین- مقدونیه

یورو 2020/ اوکراین- مقدونیه

یورو 2020/ اوکراین- مقدونیه

یورو 2020/ اوکراین- مقدونیه

یورو 2020/ اوکراین- مقدونیه

 

 

دیدگاه تان را بنویسید