جی پلاس؛

وقتی لو رفتن ترکیب تیم ملی برای "آقای رییس" مهم نیست!

رییس فدراسیون فوتبال به لو رفتن ترکیب تیم ملی در رقابت های مقدماتی جام جهانی 2022 در فاصله چند ساعت به بازی واکنش جالبی نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس، تیم ملی فوتبال ایران پس از 10 سال توانست طلسم نبردن های عراق در بازی های رسمی را بشکند و با یک گل مقابل این تیم به پیروزی برسد. اتفاقی که در بعضی از نقاط کشور مردم را به خیابان ها کشاند و سور وسات خوشحالی آنها را فراهم کرد.

ملی پوشان پس از این صعود مهم حوالی ظهر به تهران رسیدند. برخی از مردم و خبرنگاران در فرودگاه تجمع کردند اما عدم هماهنگی فدراسیون فوتبال اجازه نداد تا پای خبرنگاران به سالن فرودگاه باز شود. به همین دلیل آنها منتظر ماندند تا شهاب الدین عزیزی خادم رییس فدراسیون فوتبال به بیرون محوطه بیاید و پاسخگوی سوال خبرنگاران باشد.

نکته جالب اینجاست که در خلال همه سوال های پراکنده خبرنگاری یک سوال مهم پرسید. سوالی که عزیزی خادم جوابی درست و منطقی برای آن نداشت. سوال این بود که چرا در این رقابت ها و به فاصله چند ساعت مانده به آغاز بازی ها ترکیب تیم ملی در یک کانال خاص لو می رفت؟ سوالی که این پاسخ عزیزی خادم را به همراه داشت: «در این مدت اصلا وقت فکر کردن به این موضوع را نداشته و کارهای بزرگ تری رقم زده است!» 

این پاسخ از فردی که در راس مدیریت فوتبال ایران قرار دارد عجیب به نظر می رسد. اینکه مهم ترین مساله تیم ملی یعنی ترکیب آن که بحث تاکتیک، آنالیز و ...را  به همراه دارد و حریف می تواند بر مبنای آن تمام چیدمان ترکیب خود را بچیند از نظر رییس فدراسیون فوتبال اینگونه بی اهمیت است. در این مسابقات ترکیب تیم ملی لو رفت و شاید در اردوهای دیگر مسائل مهم تر؛ ضمن اینکه اصلا بحث اهمیت داشتن یا نداشتن ترکیب نیست و موضوع این است که چرا مسائل درون تیمی باید به این آسانی رسانه ای شود؟!

 

دیدگاه تان را بنویسید