مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲؛

قایدی:‌ عراق را با 3 گل می بریم/ افتخار می کنم لقب نیمار به من دادند

مهاجم تیم ملی فوتبال گفت: نیمار بازیکن مورد علاقه من است و افتخار می‌کنم که مردم این لقب را به من داده‌اند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، مهدی قایدی در مورد شرایط تیم ملی فوتبال اظهار داشت: خوشبختانه از روزی که به اردو آمدیم، همه چیز خوب است. با 2 بردی که داشتیم، دل مردم را یک مقدار شاد کردیم. با این روحیه قول می‌دهیم که دو بازی بعدی را هم ببریم و راهی مرحله بعد شویم.

فارس نوشت؛‌وی در مورد اینکه استقلالی است، اما دوستی صمیمانه ای با پرسپولیسی‌ها در اردو دارد، تاکید کرد: رقابت‌ها آنقدر به هم نزدیک است که مثل برادر در کنار یکدیگر هستیم. جدا از بحث استقلال و پرسپولیس، اینجا بحث ما فقط تیم ملی است. همه را می‌شناسم و رفاقت داشتیم. زمانی هم که حوصله‌مان سر رفته بود، با هم بازی کردیم. با بیرانوند، سردار و سیامک نعمتی بیشتر کنار هم هستیم.

مهاجم تیم ملی فوتبال در مورد دیدار با بحرین گفت: خیلی دوست داشتم گل بزنم، اما این اتفاق نیفتاد. حتی وقتی روی سکو بودم، انرژی خوبی داشتم که به زمین بیایم.

قایدی در مورد اینکه به او لقب نیمار داده‌اند، عنوان کرد: این نظر لطف مردم بوده و افتخار می‌کنم که این لقب را به من داده‌اند. او هم بازیکن مورد علاقه من است. البته سعی می‌کنم تمام تصویرهای خوب از یک بازیکنان را بردارم و نمی خواهم هر استایلی که آنها دارند را اجرا کنم. 

وی در مورد پیش بینی اش از دیدار با عراق گفت: 3 بر صفر این بازی را می‌بریم.

مهاجم تیم ملی فوتبال تاکید کرد: امیدوارم دو دیدار بعدی را ببریم و خوشحالی کوچکی را در این دوران کرونا و شرایط سخت به مردم عزیز بدهیم تا یک مقدار از دغدغه هایشان کم شود.

 

دیدگاه تان را بنویسید