اسپراو: بازی با ایران چالش سختی برای آمریکا بود/ بازیکن آمریکا: ایران تیم بزرگی است

دریافت کننده تیم ملی والیبال آمریکا گفت: ایرانی‌ها بازیکنان خوبی دارند و گاهی نمی‌توان آنها را کنترل کرد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، جان اسپراو پس از شکست 3 بر صفر تیم ملی والیبال آمریکا مقابل ایران در لیگ ملت‌های 2021 اظهار داشت: چیزی که درباره این بازی می‌توانم بگویم این است که ما در ست اول بد بودیم و بدشانسی هم آوردیم. من فکر می‌کنم 11 امتیاز اول بازی را خیلی بد بازی کردیم. ایران بهتر بود و شانس‌های بیشتری داشت.

وی ادامه داد: خوشحالم که این بازی را تماشا کردم. پیروزی در این بازی خیلی خوب بود. ما باید مراقب باشیم و در بازی‌های بعدی عملکرد بهتری داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا در پاسخ به سوالی، مبنی بر اینکه چرا در این بازی از ستاره‌هایی همچون اندرسون و میکا کریستنسون استفاده نکرد، گفت: میکا فرزندش متولد شده بود و به آمریکا سفر کرد، اما پاسور امروزمان هم خوب بود. او توپ‌ها را نکشت و سعی کرد به خوبی به بازیکنان برساند. ضمن اینکه ما مصدومانی داشتیم و نمی‌توانستیم مثل قبل از آنها استفاده کنیم. بنابراین با توجه به میزان بازی‌ها باید تغییراتی ایجاد می‌کردیم.

اسپراو خاطرنشان کرد: من فکر می کنم گاهی باید از بازی چیزهایی را یاد بگیرید. این چالش سختی برای ما بود و امیدواریم استرس‌ برخی بازیکنان در این تورنمنت را کم کنیم تا بازیکنان بتوانند بهم کمک کنند که این اتفاق بیافتد. ما تا المپیک رشد خواهیم کرد و این همه چیزی است که می‌توانم بگویم.

 

گریت موگوتوتیا پس از شکست 3 بر صفر تیم ملی والیبال آمریکا مقابل ایران در لیگ ملت‌های 2021 اظهار داشت: من فکر می‌کنم ما در ست‌های دوم و سوم شانس پیروزی داشتیم و به امتیاز 19 بر 16 هم رسیدیم و خیلی به برد نزدیک بودیم. ایران تیم بزرگی است و خیلی خوب بازی می‌کند. بازیکنان ایران خوب هستند و گاهی نمی‌توان آنها را در مسابقه کنترل کرد.

دریافت کننده تیم ملی والیبال آمریکا گفت: سرویس‌های ایران خیلی خوب بود و دریافت برای ما مشکل بود. آنها وظیفه‌شان را به خوبی انجام دادند. ما یاد گرفتیم که بهتر شویم و با برخی جوانان‌مان در حال کسب تجربه هستیم. ما سخت کار می‌کنیم تا در ادامه مقابل حریفان به پیروزی برسیم.

 

دیدگاه تان را بنویسید