نتیجه ناراحتی بازیکنان استقلال از شکست در دربی

بیشتر بازیکنان استقلال به خاطر ناراحتی بعد از باخت مقابل پرسپولیس مصاحبه نکردند.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، مهدی مهدی‌پور بعد از شکست تیم فوتبال استقلال در دربی 95، اظهار داشت: ما اصلا مستحق باخت نبودیم متأسفانه بر حسب اتفاق گل خوردیم و اصلاً‌ مستحق چنین نتیجه‌ای نبودیم.

وی افزود: توپ و میدان دست ما بود، هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم اصلا مستحق شکست مقابل پرسپولیس نبودیم.

نصرالله عبداللهی پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل پرسپولیس در هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: بازیکنان خوب بازی کردند و مربیان هم از عملکرد بازیکنان رضایت داشتند. یکی دو فرصت روی دروازه استقلال خلق که یکی از آنها به گل تبدیل شد. در پایان مسابقه از طریق تلویزیون دیدم خطایی که روی قائدی انجام شد پنالتی بود. اگر پنالتی به سود استقلال گرفته می‌شد جریان بازی عوض می‌شد.

وی ادامه داد: بازی تمام شد و امیدوارم روی جام حذفی تمرکز کنیم، چون بازی مهمی داریم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درمورد حضور برخی از هواداران در ورزشگاه، خاطرنشان کرد: در جلسه قبل از بازی اعلام کرده بودیم که هواداری به ورزشگاه نیاید. حتی درخواست کردیم که بازیکنان اضافه ما هم در ورزشگاه حاضر نباشند و از 4 ماساژور خود هم تنها 2 ماساژور را همراه خود آوردیم، اما وقتی به ورزشگاه آمدیم دیدیم خبرهای زیادی است. 

عبداللهی درخصوص درگیری‌های پایانی بازی، تصریح کرد: درگیری جزئی بود. هر دو طرف کمک کردند که ماجرا تمام شود. اتفاق خاصی نبود.

 

دیدگاه تان را بنویسید