sport

یکی از خبرنگاران مشهور عربستانی از آغاز مذاکرات برای حضور سرخیو آگوئرو ستاره آرژانتینی در لیگ این کشور خبر داد.

جی پلاس، براساس ادعای سعود الصرامی مذاکره با آگوئرو از طریق واسطه‌ها آغاز شده و در مراحل ابتدایی قرار دارد. همچنین ستاره آرژانتینی با ایور بانیگا هموطن خودش که در باشگاه الشباب عربستان بازی می‌کند در این خصوص گفت‌وگو کرده و از وی برای حضور در فوتبال این کشور مشورت گرفته است.

پایگاه خبری سعودی‌اسپورت در این خصوص از تمایل دو باشگاه الهلال و النصر عربستان برای جذب آگوئرو خبر داده و در این خصوص نوشت: دلیل تمایل این دو باشگاه متمول به ستاره آرژانتینی مشخص است. بافتیمبی گومیتس مهاجم فرانسوی و عبدالرزاق حمدالله مراکشی در آستانه جدایی از الهلال و النصر قرار دارند. این دو باشگاه برای حضور در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و فصل آتی به دنبال جذب یک مهاجم شاخص خواهند بود. این در حالی است که آگوئروی 32 ساله اعلام کرده در پایان این فصل از منچسترسیتی جدا می‌شود هرچند برخی رسانه‌ها از تمایل او به حضور در کنار دوست نزدیکش لیونل مسی در بارسلونا خبر داده‌اند.

در نهایت با توجه به تقابل الهلال و النصر با استقلال و تراکتور در لیگ قهرمانان آسیا باید دید ستاره آرژانتینی برابر یکی از دو نماینده فوتبال ایران در ترکیب تیم‌های عربستانی قرار می‌گیرد؟

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1508141
ارسال نظر