sport

جی پلاس

شجاع خلیل زاده به همراه الریان با قبول شکست برابر الوحده به کارش در لیگ قهرمانان آسیا پایان داد.

گروه ورزشی جی پلاس،  تیم متمول قطری با قبول شکست 1-0 برابر الوحده خیلی زود رویاهایش در لیگ قهرمانان آسیا پایان یافت. تیمی که با وجود هزینه های زیاد حتی از پس گوای هند بر نیامده بود همانند بازی رفت برابر تیم اماراتی شکست خورد تا در شرایطی که هنوز دو بازی از دور برگشت باقی مانده به کارش در این رقابت ها پایان داد.

مسلما شجاع خلیل زاده در پیوستن به الریان قهرمانی در آسیا یا اهدافی از این دست را جستجو نمی کرد، اما احتمالا انتظارش را هم نداشته که این قدر زود مجبور به خداحافظی از آسیا شود. لیگ قطر هم نمی تواند برای شجاع انگیزه خاصی ایجاد کند.

این که چرا بازیکنان ایرانی نمی توانند در قطر عملکرد خوبی داشته باشند، موضوع این نوشته نیست. اما مسلما غیر از مسائل مالی باید اهداف دیگری برای بازیکنان وجود داشته باشد، در غیر این صورت انتقال موفقی رخ نخواهد داد.

به این ترتیب خلیل زاده هم احتمالا در پایان فصل از این تیم جدا خواهد شد اما این که آیا مانند ترابی موفق به بازگشت به جمع سرخپوشان می شود یا نه مشخص نیست. هر چه که هست هواداران پس از ماجرای جدایی او در آستانه فینال آسیا دل خوشی از خلیل زاده ندارند و حاشیه هایی مانند بوسیدن لوگوی الریان نیز کار را برای او سخت تر خواهد کرد.

از سوی دیگر علی کریمی هم در الدحیل عملکرد درخشانی نداشته است. البته هنوز او را نمی توان جزو خریدهای ناموفق به شمار آورد اما کریمی آن مرد همه کاره ای که در میانه میدان استقلال بود، نیست و هنوز نتوانسته توانایی هایش را به نمایش بگذارد.

شجاع پس از حذف از آسیا فرصت خوبی دارد تا تصمیمش برای پیوستن به الریان را در ذهن خود بازبینی کند. اگر هدفی جز تامین اقتصادی نداشته که هیچ اما اگر به فکر پیشرفت فنی و فوتبالی اش بوده ناچار است بپذیرد که تصمیم غلطی گرفته است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1506668
ارسال نظر