sport

با رد پیشنهاد حضور در سوپرلیگ توسط پورتو

در صورت پیوستن پورتو به سوپرلیگ اروپا و بازی کردن طارمی در این مسابقات او از حضور در تیم ملی فوتبال ایران محروم می شد اما این باشگاه اعلام کرد که به این مسابقات نمی رود.

گروه ورزشی جی پلاس، با بیانیه رسمی فلورنتینو پرز رئیس سوپرلیگ فوتبال اروپا سرانجام این رقابت ها متولد شد؛ اتفاقی که از شب گذشته طوفان بزرگی را در فوتبال اروپا ایجاد کرده است. 12 تیم اصلی مسابقات تا ساعاتی دیگر به صورت رسمی از لیگ هایشان اخراج می شوند.

حتی مورینیو هم به خاطر عدم صدور مجوز تمرین به تاتنهام اخراج شد و گفته می شود یورگن کلوپ هم تا ساعتی دیگر از سرمربی گری لیورپول کنار می رود. مسی و رونالدو نیز از بازیکنان مطرحی هستند که با فعالیت این لیگ مخالفت کردند و حتی گفته می شود مسی از بارسا جدا خواهد شد.

در این میان یوفا اعلام کرده که هر بازیکنی که در این رقابت ها به میدان برود از رقابت های باشگاهی محروم خواهد شد.

فیفا نیز در بیانیه های گذشته خود اعلام کرده بود هر بازیکنی در این رقابت ها بازی کند از جام جهانی 2022 قطر محروم خواهد شد.

پس از آن که اعلام شد پورتو جزو دعوت شدگان به این رقابت هاست ابهاماتی در خصوص اینکه آیا مهدی طارمی از تیم ملی محروم می شود یا نه به وجود آمد.

نشریه "رکورد" پرتغال دقایقی پیش اعلام کرد که پورتو حضور در سوپرلیگ را نپذیرفته تا به این ترتیب هیچ خطری طارمی را تهدید نکند.

دکاستا رئیس باشگاه پورتو در این باره گفت: یوفا اجازه حضور در سوپر لیگ اروپا را به ما نمی دهد و ما زیرنظر فدراسیون پرتغال هستیم بنابراین نمی توانیم قانون شکنی کنیم.

این مطلب برایم مفید است
84 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1506104
ارسال نظر