sport

السیلیه در هفته بیستم مسابقات فوتبال لیگ ستارگان قطر با گلزنی رامین رضاییان به پیروزی رسید.

جی پلاس، شنبه شب در ادامه دیدارهای هفته بیستم لیگ ستارگان قطر تیم السیلیه با نتیجه 2 بر یک برابر قطر اس سی به پیروزی رسید. رامین رضاییان (48) و عبدالقادر الیاس (71) زننده دو گل السیلیه در این بازی بودند. تنها گل قطر اس سی را هم کریستین سبایوس در دقیقه 42 از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

همچنین در دیدار تیم‌های الاهلی و الخریطیات پیروزی 2 بر یک الاهلی رقم خورد. ابتدا رشید تیبرکانینه در دقیقه 10 با گلزنی از روی نقطه پنالتی الخریطیات را پیش انداخت. دو گل الاهلی هم در دقایق 34 و 90 توسط ابراهیم ماجد عبدالمجید به دست آمدند. در این مسابقه امید ابراهیمی (الاهلی) و پژمان منتظری (الخریطیات) در ترکیب اصلی تیم‌شان بازی کردند.

در سومین دیدار شنبه شب تیم الدحیل با نتیجه 3 بر 2 العربی را از پیش رو برداشت. گل‌های الدحیل را محمد موسی (35)، میشل اولونگا (44 - پنالتی) و ادمیلسون جونیور (56) زدند. عبدالعزیز الانصاری هم در دقایق 29 و 40 گل‌های العربی را به نام خود ثبت کرد. علی کریمی بازیکن نیمکت‌نشین الدحیل در این مسابقه بود و مهرداد محمدی در ترکیب اصلی العربی بازی کرد.

تیم ام‌صلال 3 بر 2 الریان را شکست داد. حمودان (18)، مبارک (45) و کایکه (72) برای ام‌صلال گل زدند. 2 گل الریان را احمد (87) و فریدون (90) زدند.

روزبه چشمی حضور کاملی در ترکیب ام‌صلال داشت. شجاع خلیل‌زاده نیز غایب فهرست بازیکنان الریان بود.

در جدول رده‌بندی لیگ ستارگان قطر تیم الدحیل با 43 امتیاز دوم است و الاهلی 32 امتیازی رتبه چهارم را در اختیار دارد. تیم‌های العربی و السیلیه هم با 26 امتیاز ششم و هفتم هستند. الخریطیات 9 امتیازی نیز قعرنشین است.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1503676
ارسال نظر

موضوعات داغ