sport

پیشکسوت فوتبال در گفت و گو با جی پلاس؛

کارشناس فوتبال درباره لیست تیم ملی فوتبال توضیحاتی را بیان کرد.

ضیا عربشاهی کارشناس فوتبال در گفت و گو با جی پلاس درباره ارزیابی اش از لیست تیم ملی فوتبال اظهار کرد: یکسری از بازیکنان جدیدی که به تیم ملی فوتبال دعوت شدند در قواره تیم ملی نیستند که  عارف غلامی جزو این بازیکنان است. یکسری از بازیکنان نیز جایشان در تیم ملی خالی است. 

عربشاهی درباره دعوت نشدن دژاگه و شجاعی به تیم ملی فوتبال کرد: فوتبال دژاگه بالاتر از فوتبال آسیا به شمار می آید و جای او در تیم ملی فوتبال خالی است. سجاد شهباززاده بازیکنی است که زحمت کشیده و آقای گل شده است اما در تیم ملی فوتبال حضور ندارد. محبی بازیکن جوان و با انگیزه ای که خودش را نشان داده است و بارها در تیم ملی حضور داشته اما اکنون به تیم ملی دعوت نشده است. 

او درباره دعوت شدن عارف غلامی بازیکن نیمکت نشین استقلال به تیم ملی فوتبال گفت:  به هر حال متاسفم بازیکنانی که شایسته هستند باید بیرون باشند و به تیم ملی دعوت نشوند اما بازیکنانی که درحد و اندازه تیم خود نیستند به تیم ملی فوتبال دعوت شدند. زمانی که مهدی شیری دور از مسابقات باشگاه های آسیا بود و برای پرسپولیس بازی انجام نداده بود اما  به تیم ملی دعوت شد. 

عربشاهی خاطر نشان کرد: متاسفانه در بند قرارداد برخی از بازیکنان قید شده است که در صورت دعوت شدن به تیم ملی درصد بیشتری  را دریافت می کنند .  به نظرم مدیران باشگاه ها باید این بند از قرارداد بازیکنان را حذف کنند چون برخی از بازیکنان در حد و اندازه فوتبال کشورمان نیستند. 

کارشناس فوتبال درباره اینکه جای چه بازیکنانی در لیست تیم ملی خالی است، گفت: سجاد شهباززاده آقای گل لیگ برتر و محبی بازیکن جوان سپاهان و چند بازیکن دیگر شایستگی پوشیدن لباس تیم ملی را داشتند اما  متاسفانه این بازیکنان به تیم ملی فوتبال دعوت نشدند. 

او درباره نقش دلالان در اعلام لیست تیم ملی فوتبال بیان کرد: من فکر می کنم دستی در کار است و فقط شعار می دهیم. متاسفانه افرادی کوچک هستند و نمی گذارند بقیه کارشان را درست انجام بدهند. همچنین 5 ایجنت و دلال در تیم پرسپولیس حضور دارند که بازیکن جابه جا می کنند. من واقعا متاسف هستم که بازیکن و مربی خوب بیرون نشستند و این موضوع به فوتبال ما لطمه می زند و آینده خوبی برای فوتبال کشورمان نمی بینم. یک تیم 11 گل خورده و فاجعه ای رخ داده  و شرط بندی وارد فوتبال کشورمان شده است. همچنین این موضوع باعث نابودی فوتبال کشورمان می شود. 

عربشاهی درباره بازی دوستانه تیم ملی فوتبال برابر تیم ملی سوریه گفت: شاید بازیکنان جدید  برای محک خوردن برابر تیم ملی سوریه به تیم ملی دعوت شدند. البته ما نمی دانیم سرمربی تیم ملی فوتبال چه ایده و فکری دارد. در مجموع برخی از بازیکنان در حد و اندازه دعوت شدن به تیم ملی فوتبال  نیستند. 

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1501503
ارسال نظر