sport

جی پلاس

سرمربی استقلال در گفت و گوی موازی خود در برنامه فوتبال برتر کاملا منطقی و به دور از کری های هوادار پسند به سوالات پاسخ داد!

گروه ورزشی جی پلاس؛ مصطفی معدنی ثانی- محمود فکری در این برنامه موازی با فوتبال برتر، درباره تشکیل اتاق فکر علیه استقلال گفت: این صحبت ها را به هیچ وجه قبول ندارم. چه اتاق فکری؟ استقلال در زمین بازی می کند و نتیجه اش را خوب یا بد می گیرد. یک روز مانند بازی با تراکتور عالی هستیم و نتیجه اش می شود آن برد پرگل. یک روز مثل داربی بد هستیم و با خوش شانسی یک امتیاز می گیریم یک روز هم مانند بازی با سایپا بد هستیم و می بازیم. من اساسا این حرف ها را قبول ندارم و افرادی که صحبت از اتاق فکر می کنند، کسانی هستند که مسئولیت کار خود را نمی پذیرند.

فکری درباره انتقاد هواداران نیز گفت: آن ها حق دارند انتظار داشته باشند که تیم شان هم خوب بازی کند و هم نتیجه بگیرد. ما هر چند در بعد دوم موفق بوده ایم، اما از نظر سبک بازی هنوز به ایده آل هایمان نرسیده ایم و امیدوارم با جا افتادن بیشتر تیم در آینده بازی های زیبایی را به هواداران مان که لایقش هستند، تقدیم کنیم. هوادار حق انتقاد دارد و باید صدایش شنیده شود.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا از عملکرد فنی تیمش رضایت دارد، گفت: از بعد نتیجه گیری بله اما از بعد کار فنی هنوز راضی نیستم و باید بیشتر کار کنیم. این که تیم های دیگر به چه سبکی گل می زنند به ما ربطی ندارد ما استقلال هستیم و باید فوتبالی باکیفیت و در خور نام بزرگ باشگاه و هواداران مان ارائه دهیم و قهرمان شویم.

فکری درباره حضور یکی از افراد بدنام و شرور در تمرین باشگاه گفت: من شنیده ام این اتفاق در سایر تیم ها قبلا رخ داده است، اما استقلال فرق می کند و این اتفاق نباید رخ بدهد. نسبت به این مساله ناراحت و متاسفم و قول می دهم دیگر چنین افرادی به محل تمرین تیم راه پیدا نکنند. استقلال یک باشگاه بزرگ فرهنگی ورزشی است و حضور چنین افرادی با سابقه منفی، به حیثیت و شان باشگاه لطمه وارد می کند.

بازیکن سابق آبی ها درباره کری برخی پرسپولیسی ها بابت حضور در فینال آسیا گفت: ما هم در گذشته دو بار قهرمان آسیا شدیم اما گذشته ها گذشته و دیگر به آن فکر نمی کنیم. برای من اهمیت دارد که تیمم امسال در لیگ و آسیا نتیجه بگیرد تا خاطره خوش قهرمانی برای هواداران تکرار شود. این که دائم به اتفاق 20-30 سال پیش بپردازیم سودی برای ما ندارد و تیم را از هدف اصلی اش دور می کند.

سرمربی استقلال در پایان درباره تغییر در برنامه بازی ها به دلیل حضور پرسپولیس در فینال آسیا گفت: به هر حال این شرایطی بود که به وجود آمد و ممکن است ما سال آینده فینالیست شویم و برنامه بازی ها تا حدی جابجا شود. این مساله یک امر طبیعی است و ممکن است سال های دیگر نیز رخ دهد. زمانی که تیمی به فینال آسیا می رسد، افتخارش برای کل ایران است. امیدوارم سال آینده استقلال در آسیا موفق شود و برنامه بازی ها به خاطر حضور تیم ما در فینال آسیا تغییر پیدا کند.

مصاحبه ای که خواندید در دنیای موازی و به شکل خیالی رخ داد. اما آنچه دوشنبه شب در برنامه فوتبال برتر در واقعیت رخ داد کاملا برعکس این مصاحبه بود و فکری صرفا با کلید واژه "دیگران" از ارائه پاسخ درست طفره رفت تا جایی که خود هواداران استقلال نیز در فضای مجازی نسبت به اظهارات او روی خوش نشان ندادند.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1494863
ارسال نظر

موضوعات داغ