sport

لورکوزن در دیدار تعیین کننده 1-2 موفق به شکست دورتموند شد.

جی پلاس، در نبرد تیم های سوم و چهارم جدول بوندسلیگا، این لورکوزن بود که با نتیجه 1-2 به برتری دست یافت تا کار دورتموند برای قهرمانی دشوارتر از قبل شود.

لورکوزن بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 14 به گل اول هم دست یافت. روی پاس لئون بیلی، موسی دیابی در مرکز محوطه جریمه دورتموند صاحب فرصت شده و با یک ضربه پای چپ دقیق موفق به زدن گل اول شد.

در دقیقه 32 و روی پاس فلورین وریتز در گوشه محوطه بود که ندیم امیری صاحب موقعیت شد، اما ضربه محکم او توسط بورکی مهار شد. در اواخر نیمه اول این بار بورکی در مقابل ضربه سر لوکاس الاریو ایستادگی کرد و نیمه اول با برتری 0-1 لورکوزن به اتمام رسید.

دورتموند نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و در اوایل نیمه دوم فرصت داشت گل تساوی را خیلی زود به ثمر برساند، اما مانوئل آکانجی از پشت محوطه با اختلاف کمی به بیرون رفت. اما در دقیقه 68 دورتموند به گل تساوی دست یافت. جولیان برانت موفق شد با یک ضربه پاس راست تماشایی از پشت محوطه گل تساوی را به ثمر رساند.

اما در دقیقه 80 و روی پاس عرضی دیابی بود که وریتز با ضربه ای دقیق از پشت محوطه گل دوم لورکوزن را به ثمر رساند. در ادامه تلاش دورتموند اثربخش نبود و لورکوزن در این دیدار حساس 1-2 پیروز شد.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1492708 منبع: ورزش 3
ارسال نظر

موضوعات داغ