جی پلاس

مهدی رحمتی و رکورد جابه جایی مرزهای تناقض در پنج دقیقه!

سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو پس از شکست برابر پیکان با تاکید همزمان بر جوانمردی و ناجوانمردی مرزهای تناقض را جابجا کرد!

لینک کوتاه کپی شد

گروه ورزشی جی پلاس؛ تیم های شهر خودرو و پیکان در دیدار معوقه هفته دوم لیگ برتر (به دلیل بارندگی شدید و نامساعد بودن شرایط چمن) در وزرشگاه دستگردی به مصاف هم رفتند که شهر خودرو با یک گل نتیجه را واگذار کرد. اتفاقی که باعث شد مهدی رحمتی در پایان بازی مصاحبه ای عجیب و غریب انجام بدهد.

رحمتی در پایان بازی با انتقاد از بازی شاگردان تارتار گفت: ما بهتر است فوتبال بازی کنیم و به جای سه امتیاز به دنبال اخلاق باشیم. من همیشه سعی کرده ام به بزرگتر احترام بگذارم و تلاش کنم به کوچکترها و جوان تر ها چیزی یاد بدهم. من مسئولیت باخت را می پذیرم اما در فوتبال هیچ وقت دنبال این کارها نبوده ام.

اما در ادامه مصاحبه سرمربی شهر خودرو ورق کاملا برگشت و رحمتی با بیان نظراتی کاملا متضاد با صحبت های قبلی اش گفت: من یاد گرفته ام که اگر بازیکنی خودش را زمین انداخت، بازی جوانمردانه انجام ندهم. امروز هم وقتی آن ها خودشان را روی زمین می انداختند ما فیرپلی را اجرا نکردیم. خواسته ام این است که اگر بازیکنان ما هم روی زمین افتادند تیم حریف توپ را به بیرون نزند. ما فوتبال بازی می کنیم و فوتبال برخورد دارد، اگر قرار است برخورد نباشد منچ بازی می کنیم!

در این که فوتبال ایران مسائل عجیب و ضد و نقیض فراوانی دارد که تردیدی نیست، اما این حد از تناقض تاکنون در فوتبال ایران دیده نشده بود و می توان آن را به نام خود رحمتی ثبت کرد!

 

دیدگاه تان را بنویسید