sport

پست اینستاگرامی سعید آذری

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با انتشار متنی به فحاشی محمود فکری واکنش نشان داد.

جی پلاس، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در واکنش به اظهارات محمود فکری در پایان دیدار برای فولاد خوزستان در اینستاگرام خود نوشت:

فلسفه مربی آموزش است. احترام است. احترام به رقیب و احترام به خودی. دیروز روز خوبی بود که متاسفانه بد تمام شد. فلسفه و جایگاه مربی، معلم و استاد در هم کوبیده شد با الفاظی که انسان حتی از شنیدنش شرم دارد چه برسد به گفتنش.

خانواده و نوامیس هرکس خط قرمز اوست و اینکه یک معلم و مربی که آموزش دهنده است در حالی که از خود بیخود شده است  پا را روی اخلاق و اصول بگذارد و با توهین  به نوامیس کلیه ارکان تیم رقیب سعی بر تخلیه روحی روانی خود کند و درکاهش فشار باخت دست به حرکات ناشایستی بزند که کلیت اخلاق و انسانیت را نابود کند را هیچگونه نمی توان توجیه کرد.

ای کاش فکری ها قبل از این همه توهین های ناموسی کمی فکر می کردند  البته دیروز روز سنگینی بود برای آن مرد توهین کننده. کسی که نتوانست خودش را کنترل کند و ابتدا با بازیکن تیم خودی کار به بگو و مگو کشید . مشخص بود توهین به خانواده تیم رقیب برایش مهم نیست. و به آسانی و مانند نقل و نبات در پایان بازی فحش و نسزا نثار حریف می کند.

البته ما می دانیم فرهنگ با اصالت آن باشگاه با این دست رفتارها مختلف است  و هوادار با هویت و اصیل  باشگاه نیز کاملا با چنینی رفتاری بیگانه است. این را گذشته نشان داده چون در همین مکتب بزرگان اخلاق مداری که اسطوری  های این هوادار بوده اند پروررش یافته اند که مایه مباهات بوده اند.

آری

هوادار قهرمان مربی خودی و رقیب و هر آن کس که این ناسزهای ناموسی را شنیدید. خانم ها و آقایانی که متاسفانه شاهد چنین صحنه های زشتی بودند. من به جای آن آقا و آن هایی که شما می دانید از شما عذرخواهی می کنم و قول می دهم با روشی مدنی با این بی اخلاقی برخورد کنم. باشد که دیگر شاهد بروز بی اخلاقی و از خود بی خود شدن های اینگونه نباشیم.

 

 

photo_2020-11-21_11-23-22

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1483140
ارسال نظر

موضوعات داغ