sport

مربی تیم فوتبال سپاهان گفت: نویدکیا به عنوان نیروی بزرگ بالای سر همه است و سعی میکنیم میان همه کادرمربی‌گری تقسیم وظایف کنیم و جلو برویم.

جی پلاس، سپاهان در هفته دوم لیگ برتر به مصاف آلومینیوم اراک می رود.

 در آستانه این دیدار علیرضا مرزبان در نشست خبری پیش از بازی  حاضر شد و گفت:  ابتدا برای درگذشت محمود یاوری تسلیت بزرگی به جامعه ورزش ایران و اصفهان و خانواده‌شان می‌گویم. باید از انسان هایی که در جبهه سلامت هستند هم تشکر کنم.

او درباره شکست هفته اول طلایی پوشان ادامه داد: بعد از شکست هفته اول و بازی‌های فصل گذشته سپاهان وارد یک بحران شد. ما آنالیزهای زیادی داشتیم تا این مشکلات حل شود. همه سپاهانی‌ها و حتی هواداران دچار این بحران شدند و ما لازم دانستیم در تمام زاویه‌ها کار کنیم تا شرایط بهتر شود. در بحث مسائل روانی، تاکتیکی و بدنی خیلی خوب کار کردیم و به نتایج خوبی رسیدیم. امیدواریم فردا یک بازی موفقی داشته باشیم.

مربی سپاهان درباره بازیکن مصدومش گفت:‌ به جز گولسیانی دیگر بازیکنان ما شرایط خوبی دارند. همه در وضعیت خوبی هستند و می‌تونیم از آن‌ها استفاده کنیم.

مرزبان درباره  نحوه تقسیم وظایف میان کادرمربی گری سپاهان گفت: نویدکیا به عنوان نیروی بزرگ بالای سر همه است و سعی میکنیم میان همه کادرمربی‌گری تقسیم وظایف کنیم و جلو برویم. محرم نویدکیا مدیریت خوبی دارد و دنیای فوتبال را خیلی خوب میفهمد. تعامل خوبی با کادرفنی داریم و بین ما درک فوتبالی خیلی خوبی وجود دارد.

وی  درحصوص عدم حضور هواداران در ورزشگاه اظهار داشت: عشق به هواداران یک چیز خاص است. همه اصفهان و سپاهان را با هواداران‌ می شناسند و وقتی آن‌ها نیستند کار خیلی سخت است. امیدوارم هواداران در غیابشان هم کمک کنند چرا که بدون آن‌ها نمی‌توانیم قدم رو به جلو  برداریم و تاکنون هرچه داشتیم از آن‌ها بوده است. هواداران نقش بزرگی در قهرمان‌های سپاهان داشته‌اند.

وی درباره شرایط خریدهای تیمش گفت: جلال‌الدین علی محمدی شانس دارد از همین هفته بازی کند اما روح الله باقری وقت دارد تیم را بیشتر بشناسد. جوان‌هایی که اکنون در تیم هستند کیفیت خیلی خوبی دارند و نقش محرم نویدکیا در انتخاب جوانان خیلی خوب بود و درست این کار را انجام دادیم. این بازیکنان در آینده در لیگ برتر حضور خواهند داشت و نقش عمده‌ای ایفا می‌کنند.

مربی سپاهان در پایان گفت: تعطیلی لیگ خیلی به ما کمک کرد و فرصت کردیم در بحث روانشناسی و تاکتیکی تیم را آنالیز و کار کنیم. مشکلی در تیم وجود ندارد. فقط این‌که باید بگویم بازیکنان می‌خواهند سپاهان امسال قهرمان شود و سال گذشته را جبران کنند. خوشحالم که آن‌ها وفاداری خودشان را می‌خواهند نشان دهند و می‌گویند اماده و مدعی هستند تا طوفان زرد اسیا را به آنجایی که لایقش است برسانند.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1482801
ارسال نظر

موضوعات داغ