sport

مشاور سازمان لیگ گفت: همه در سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال دنبال این هستند که بازی ها با حداقل طرفیت تماشاگر برگزار شود.

جی پلاس، غلامرضا بهروان در خصوص قرعه کشی لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: الان تیم‌هایی داریم که برای یک استان هستند و حتی از یک ورزشگاه استفاده می‌کنند مانند پرسپولیس و استقلال که ما مجبوریم برای آنها از اعداد متناظر استفاده کنیم. این اعداد متناظر عکس هم عمل می‌کنند. ضمن اینکه به گونه‌ای محاسبه شده است که در هفته آخر به هم نخورند که حساسیت به وجود بیاید. همه این موارد با قرعه کشی تعیین شده است.

وی در مورد اینکه تماشاگران در برخی کشورهای اروپایی می‌توانند بازی ها را از نزدیک تماشا کنند و آیا این اتفاق در لیگ ایران هم می‌افتد یا خیر، عنوان کرد: همه در سازمان لیگ و فدراسیون به دنبال راهکاری هستند که بازی ها با تماشاگر باشد، چون بدون حضور آنها فوتبال لطفی نخواهد داشت. در کشورهای توسعه یافته هم الان تماشاگران کمی را در ورزشگاه‌ها راه می‌دهند و ما هم می‌توانیم از یک چهارم ظرفیت ورزشگاه استفاده کنیم.

مشاور سازمان لیگ ادامه داد: برخی معتقدند که صندلی‌ها برداشته شود تا خود به خود پروتکل ها حفظ شود، اما آنچه مسلم است اینکه باید مدت‌ها با این ویروس زندگی کنیم و ورزش نباید تعطیل شود. خوشبختانه ستاد کرونا هم حمایت کرده و ما توانستیم فصل قبل را هم به پایان برسانیم و یک تیم مان هم به فینال آسیا رفته است.

 

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1476201 منبع: فارس
ارسال نظر

موضوعات داغ