sport

سید محمد ناظم‌الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال ایران اعتقاد دارد کار این تیم در صورت عدم لغو رقابت‌های فوتسال قهرمانی آسیا سخت خواهد شد.

به گزارش جی پلاس،‌ سید محمد ناظم‌الشریعه درباره نشست کادر فنی تیم ملی فوتسال با اعضای سازمان لیگ و کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی اظهار داشت: جلسه خیلی خوبی بود و مشکلی وجود نداشت. بر اساس مسابقات قهرمانی آسیا برنامه‌ریزی کردیم و همه چیز به لیگ بستگی دارد. همه‌چیز از پایان لیگ امسال و مشخص شدن تاریخ جدید رقابت‌های قهرمانی آسیا مشخص می‌شود.

وی با اشاره به برنامه‌های تیم ملی فوتسال تصریح کرد: اگر می‌خواهیم کارمان را به خوبی انجام دهیم، باید از فرصت‌های خود برای بازی‌های تدارکاتی در فیفادی‌ها استفاده کنیم. به این خاطر از تعویق جام جهانی خوشحال شدیم که می‌توانیم بازی‌های دوستانه بیشتری داشته باشیم. در ماه‌های شهریور، آبان، آذر، بهمن و اسفند امسال و فروردین سال آینده فیفادی داریم و باید از آنها استفاده کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران درخصوص دو تورنمنت بین‌المللی شاگردانش گفت: تورنمنت تایلند در شهریور برگزار می‌شود که طبق گفته پرهیزکار، تیم ملی اسپانیا هم در آن حضور دارد و ما در آن شرکت می‌کنیم. تورنمنت کاسپین را هم پیش‌رو داریم که زمان آن با هماهنگی ما و روسیه تعیین می‌شود.

ناظم‌الشریعه درباره لیگ برتر در فصل آینده خاطرنشان کرد: برعکس این فصل که بازیکنان فشار زیادی تحمل کردند، با تدبیر جابری می‌توانیم لیگ را خیلی راحت برگزار کنیم تا برنامه‌های تیم ملی را هم پیش ببریم. همه این برنامه‌ها به شرط تعویق مسابقات قهرمانی آسیاست. برنامه خود را در صورت عدم تعویق رقابت‌ها را هم ارائه کردیم، اما اگر این اتفاق بیفتد، کار ما خیلی سخت می‌شود.

وی در مورد وضعیت بازیکنان تیم ملی فوتسال گفت: لژیونرهای ما خارج از کشور و زیر نظر باشگاه‌های خود تمرین می‌کنند. مس سونگون و گیتی‌پسند هم باید در فینال لیگ برتر بازی کنند و خیلی نمی‌توانیم کاری به بازیکنان این دو تیم کاری داشته باشیم. با ملی‌پوشان سایر تیم‌ها در ارتباط هستیم و خرداد هم دو اردو برای باریکنان جوانی که آنها را زیر نظر داشتیم، برگزار می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران درباره تصمیم اتخاذ شده مبنی بر حضور نایب‌قهرمان لیگ برتر در مسابقات جام باشگاه‌های جهان و نیز آغاز لیگ سال آینده در شهریور به تسنیم گفت: وقتی تیم قهرمان پس از مسابقات باشگاه‌های آسیا باید در جام باشگاه‌های جهان به میدان می‌رفت که خیلی اذیت می‌شد. همچنین برای تیم نایب‌قهرمان انگیزه‌ای ایجاد شد و تصمیم خیلی خوبی بود. آغاز لیگ سال آینده هم مطابق برنامه پیشنهادی خود ما بود.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1437131
ارسال نظر

موضوعات داغ