life

گزارش جی پلاس/

پیروزی متزلزل و دشوار عراق برابر ویتنام جنبه های بعضا ضدونقیضی برای ادامه مسیر ایران در جام ملت ها داشت.

به گزارش سرویس ورزشی جی پلاس، بر خلاف پیش بینی کارشناسان و اکثر هواداران فوتبال، عراق به هیچ وجه کار آسانی برابر ویتنام نداشت و در شرایطی توانست سه امتیاز را به دست بیاورد، که چندان مستحق آن به نظر نمی رسید. در واقع نماینده آسیای شرقی اگر کمی با تجربه تر عمل می کرد می توانست حتی با پیروزی زمین مسابقه را ترک کند.

مصاف عراق - ویتنام، دو تیمی که ایران در ادامه رقابت ها باید با آن ها روبرو شود نکات قابل توجهی داشت. ویتنام تیم دست و پا بسته ای برابر عراق نبود و دو بار از این تیم پیش افتاد. با این وضعیت آیا ممکن است کار را برای ایران سخت کند؟

از سوی دیگر عراق تیمی است که به اعتقاد همه کارشناسان تنها رقیب ایران برای سرگروهی بود، اما با این نمایشی که به زحمت می توان به آن لقب متوسط داد، آیا واقعا حریف دندان گیری در روز پایانی رقابت های گروهی خواهد بود؟

ویتنام البته در برابر عراق نتوانست بر جریان بازی مسلط شود و بیشتر روی اتفاق به گل رسید. می توان امید داشت که دفاع مستحکم تیم ملی به هیچ وجه به بازیکنان کم تکنیک ویتنام اجازه خودنمایی ندهند. از سوی دیگر عراق با وجود در اختیار داشتن توپ و میدان در خلق موقعیت موفق نبود و تنها به لطف کاشته "عدنان" لژیونر خود در دقیقه پایانی یک امتیاز را با سه امتیاز عوض کرد.

تجربه نشان می دهد که کی روش کمتر بر اساس نتایج سایر دیدارها تیمش را آماده می کند. او تنها بر عملکرد تیم خودش و تاکتیک های کار شده در تمرین تمرکز می کند. نه نمایش قابل قبول ویتنام برابر عراق او را خواهد ترساند و نه ضعف نسبی عراق باعث دست کم گرفتن این تیم خواهد شد.

 

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
کدخبر: 1091994
ارسال نظر

موضوعات داغ