برنامه‌های تلویزیون در عید سعید قربان

شبکه‌های سیما در روز عید قربان ویژه‌برنامه‌هایی را روانه آنتن خواهند کرد.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش جماران؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، شبکه‌های سیما به مناسبت عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت، برنامه‌هایی با رویکرد عید بندگی را پخش خواهند کرد. پخش نماز عید سعید قربان از دانشگاه تهران، حرم امام رضا(ع) و حرم حضرت معصومه(س)، مولودی‌خوانی و نماهنگ، بخشی از تدابیر پیش بینی شده در شبکه های تلویزیونی است.

پخش نماز عید قربان از آنتن شبکه یک

نماز عید قربان در روز دوشنبه، ۲۸ خرداد ماه به صورت زنده از دانشگاه تهران روی آنتن شبکه یک رفت.
همچنین برنامه «صبح بخیر ایران» روز دوشنبه ۲۸ خرداد ماه با حال و هوای عید قربان ساعت ۶ پخش شد و نماز عید سعید قربان نیز ساعت ۸ روی آنتن رفت.
در روز دوشنبه همزمان با عید بزرگ قربان فیلم سینمایی «ابراهیم خلیل الله» نیز ساعت ۱۶:۱۵ روی آنتن می رود.

 

«صبحانه ایرانی» شبکه دو با رویکرد عید قربان
«صبحانه ایرانی» با مهمانان ویژه و با حال و هوای عید قربان دوشنبه ساعت ۷ صبح از شبکه دو پخش شد. مسابقه «صدر در صد» نیز با فضای شاد و فیلم سینمایی «دنیای آرمان» نیز در جدول پخش این شبکه قرار دارد.

پخش نماز عید قربان حرم امام رضا (ع) در شبکه سه

نماز عید قربان به صورت زنده از حرم امام رضا (ع) از شبکه سه پخش شد.
برنامه صبحگاهی «سلام صبح بخیر» روز دوشنبه ۲۸ خرداد به مناسبت عید قربان به صورت ویژه پخش شد. این برنامه از ساعت ۹:۰۰ صبح به روی آنتن رفت. «سلام صبح بخیر» عیدانه که با حضور مجریان جوان و پر انژری اجرا می شود میزبان میهمانان، کارشناسان مذهبی و همچنین خوانندگان کشورمان بود.

پخش مستندی با رویکرد وحدت شیعه و سنی در شبکه چهار

مستند «شیر جان» که به موضوع وحدت شیعه و سنی می پردازد در روز دوشنبه ساعت ۱۹:۰۰ از شبکه چهار پخش می شود.

«خوش نمک» شبکه نسیم در عید قربان
برنامه «خوش نمک» با فضایی عیدانه، دوشنبه ۲۸ خرداد ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه نسیم پخش می شود. همچنین برنامه «نسیمی شو» در جدول پخش این شبکه قرار گرفته است.

عید قربان همراه با شبکه آموزش
برنامه «مثبت آموزش» شبکه آموزش به مناسبت عید قربان دوشنبه ۲۸ خرداد از ساعت ۱۰ تا ۱۲:۳۰ پخش می شود. این برنامه با بخش های شاد و جذاب و مهمانان مختلف به صورت ویژه روی آنتن می رود.

پخش زنده نماز عید قربان و ویژه برنامه های عید بندگی از شبکه قرآن و معارف سیما
شبکه قرآن، نماز عید سعید قربان را از حرم حضرت معصومه (س) به صورت زنده و همچنین ویژه برنامه ای از حرم امام رضا (ع)، ویژه عید قربان پخش می شود.
برنامه «یاد خدا» نیز ویژه عید قربان یکشنبه و دوشنبه ۲۷ و ۲۸ خرداد ماه ساعت ۲۰ با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید مصطفی میرلوحی از شبکه قرآن و معارف سیما پخش می شود.
 

آنتن تماشایی شبکه تهران در عید قربان
ویژه برنامه معارفی «سدره» از عید قربان تا عید غدیر هر شب ساعت ۲۴:۰۰ با اجرای مهیار عبداللهی به صورت زنده به مدت ۷۰ دقیقه تماشایی می شود.
ویژه‌برنامه «سلام تهران» در شب عید بندگی با بخش‌های ویژه و با حضور مهمانان مختلف از ساعت ۲۱:۰۰ به مدت ۱۲۰ دقیقه روی آنتن می رود. «سلام تهران» در روز عید قربان نیز از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲:۰۰ مهمان خانه مخاطبان خواهد بود.
برنامه «کمدین» روز عید سعید قربان ساعت ۱۶:۰۰، سکانس‌های تماشایی از فیلم سینمایی «دنیای خیالی دخترم» را روی آنتن می برد.
فیلم های سینمایی «خرس های بونی: بازگشت به زمین»، «وقتی همه خواب بودند» و «شغل خیلی آسان» در روز عید قربان از این شبکه پخش می شود.
مستند «مولود قربان» در روز عید قربان ساعت ۶:۲۵ پخش می شود. این مستند در مورد زندگی و شهادت شهید حاج عمار میر انصاری از شهدای حادثه منا در سال ۱۳۹۴ است که به مدت ۲۰ دقیقه تماشایی می شود.

شبکه امید و «پای کار ایران»
برنامه «پای کار ایران» به مناسبت عید قربان از ۲۶ خرداد تا ۸ تیر، هر شب ساعت ۲۳ با اجرای صادق تربتیان و علی مرادخانی پخش می شود.

«رواق» شبکه جام جم در عید قربان
برنامه «رواق» ویژه عید قربان در روز دوشنبه ۲۸ خرداد ساعت ۱۳:۰۰ پخش می شود. مسابقه «ایران» ویژه عید قربان دوشنبه ۲۸ خرداد ساعت ۱۶:۳۰ به روی آنتن می رود. فیلم سینمایی «میش» ساعت ۶:۴۵ پخش می شود.
همچنین ارتباط با اماکن مذهبی، بیت الله الحرام، مدینه النبی، نجف، کربلا، حرم امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) در عید قربان از دیگر برنامه های این شبکه است.

 

دیدگاه تان را بنویسید