کدام برنامه های نوروزی با کیفیت فراتر پخش می شوند؟

شبکه فراتر برنامه‌هایی را برای جشنواره نوروزی و بهار قرآن در نظر گرفته که پخش اصلی آنها هرشب از ساعت ۱۹:۰۰ تا پاسی از نیمه شب ادامه داشته و با بالاترین کیفیت ۴K-HDR از آنتن این شبکه پخش خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

جی پلاس، این برنامه‌ها در پنج ریل به دنبال هم قرار گرفته که شامل سریال ایرانی، برنامه تلویزیونی ایرانی، سریال خارجی، مجموعه مستند و فیلم سینمایی خواهد بود.

سریال تلویزیونی خوشنام، با بازی «حمید لولایی»، «فریده سپاه‌منصور»، «شهره لرستانی» و «سحر ولدبیگی» یک مجموعه طنز تلویزیونی است که به کارگردانی «علیرضا نجف‌زاده» و تهیه‌کنندگی «احمد زالی» تولید شده است. این مجموعه، روایتگر زندگی فردی است که می‌خواهد از گذشته تاریک و ویرانه‌اش بازگشته و اشتباهات گذشته خود را جبران کند، اما در هر قسمت دچار ماجراهای جدیدی می‌شود. مجموعه تلویزیونی خوشنام، نوروز ۱۴۰۳ هرشب ساعت ۱۹:۰۰ پخش شده و روز بعد در ساعت ۳:۰۰ بامداد و ۱۱:۰۰ صبح تکرار خواهد شد.

در ریل برنامه‌های تلویزیونی که پخش اصلی آنها در ساعت ۲۰:۰۰ و تکرار آنها روز بعد در ساعت ۱۲:۴۵ خواهد بود، در روزهای زوج، شاهد فصل ششم مجموعه تلویزیونی «کودک شو» با اجرای «ملیکا شریفی‌نیا» خواهیم بود که یک مسابقه تلویزیونی خانوادگی است و در هر برنامه دو خانواده در فضایی طنز باهم به رقابت می‌پردازند.

همچنین دو برنامه تلویزیونی دیگر که در این ریل جای داشتند قسمت‌های جدید آنها را در نوروز ۱۴۰۳ در این ساعت شاهد خواهیم بود. «برمودا» که یک برنامه گفتگو محور با اجرای «کامران نجف‌زاده» است و در هر برنامه میزبان مهمانانی خواهد بود که از شخصیت‌های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی کشور هستند، هرهفته در روزهای یکشنبه، سه‌شنبه و جمعه پخش خواهد شد. مسابقه «خانه ما» نیز مطابق قبل هرهفته، پنجشنبه‌ها در ساعت ۲۰:۰۰ پخش خواهد شد.

در نوروز ۱۴۰۳، شاهد دو سریال خارجی خواهیم بود که هرشب در ساعت ۲۱:۳۰ از آنتن شبکه فراتر پخش خواهند شد. سریال تلویزیونی «دکتر مرگ» در هشت قسمت از روز ۲۹ اسفند تا ۷ فروردین هرشب پخش خواهد شد که روز بعد در ساعت ۸:۳۰ صبح و ۱۴:۰۰ تکرار خواهد شد و در پی آن سریال تلویزیونی «دشمن ناشناخته» در همین ریل جای خواهد گرفت.

در ساعت ۲۲:۳۰ هر شب شاهد برنامه‌های مستند شبکه فراتر خواهیم بود که با فیلم مستند «رقص با پرندگان» در روز سه‌شنبه ۲۹ اسفند آغاز شده و به دنبال آن مجموعه مستند «سیاره ماقبل تاریخ» در روزهای یکشنبه و پنجشنبه، مجموعه مستند «اسرار رودخانه مکونگ» در روزهای زوج و مجموعه «متخصصان فرار بزرگ» سه‌شنبه‌ها و جمعه‌ها پخش خواهند شد.

کلیه برنامه‌های مستند ساعت ۲۲:۳۰، روز بعد در ساعت ۱۰:۰۰ صبح و دو روز بعد در ساعت ۱۵:۰۰ تکرار خواهند شد.

شبکه فراتر هرشب در ساعت ۲۳:۳۰ فیلم‌های سینمایی با کیفیت ۴K-HDR را در نظر گرفته که دو روز بعد در ساعت ۱۶:۰۰ تکرار می‌شوند. «اعجوبه»، «مکانیک زندگی دوباره»، «تلقین»، «جانوران شگفت‌انگیز و زیستگاه آنها»، «بالا را نگاه نکن»، «جعبه سیاه»، «عشق و هیولاها»، «زیبای سیاه»، «دیوار بزرگ»، «مجرم»، «دیپورت» و «منصور» عناوین این فیلم‌ها هستند که در ایام نوروز بر روی آنتن این شبکه قرار خواهند گرفت.

لازم به ذکر است که شبکه فراتر در شب‌های پرفیض احیا در این ساعت فیلم سینمایی نخواهد داشت.

همچنین برای کودکان سری جدیدی از مجموعه «چیا» محصول مرکز پویانمایی صبا درنظر گرفته شده که هر روز در دو نوبت صبح و بعد از ظهر پخش خواهند شد.

 

دیدگاه تان را بنویسید