محسن جهانشیر روز سه شنبه در نشست با سازمان های مردم نهاد شهرستان ملایر اظهار داشت: البته تاکنون چند روستا صاحب سمن سرای جوانان شده‌اند اما این طرح به صورت همه جانبه اجرایی می شود.

جهانشیر با تاکید بر لزوم تقویت سمن های جوان اضافه کرد: آموزش و توانمندسازی سمن‎ها رویکرد اصلی دستگاه ورزش در حوزه جوانان است.

وی افزود: در راستای کیفی سازی فعالیت سمن ها برنامه ریزی حمایتی را در دستور کار قرار داده ایم و هدف ما زمینه سازی لازم برای مشارکت سمن های جوان در عرصه های مختلف اجتماعی، فرهنگی و ورزشی جامعه است.

جهانشیر بیان کرد: فعالیت های مثمرثمر جوانان در امور مختلف باعث خودباوری مدیران و نگاه مثبت به آنها خواهد شد و در همین راستا عزم و اراده برای رسیدن به این نقطه مطلوب باید ایجاد و تقویت شود.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان همچنین از سمن ها خواست با فکر و اندیشه بهتر در جامعه تاثیرگذار باشند و برنامه محور عمل کنند.

وی با بیان اینکه به ازای هر ۱۲ هزار جمعیت شهرستان ملایر یک سمن جوان فعال است، گفت: سمن ها باید نسبت به اخذ کد شناسه ملی نیز اقدام کنند ضمن اینکه شفافیت مالی مورد توجه مدیران قرار گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان خواستار همدلی و مشارکت همه جانبه سمن ها در بخش های مختلف شد و افزود: سمن های جوان توانایی حل مشکلات را دارند و باید به آنها اعتماد شود.

استان همدان دارای بیش از یکصد سمن فعال حوزه جوانان است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.