داود مرادی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: یک دستگاه سواری پژو با وانت نیسان ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه روز گذشته رخ به رخ برخورد کردند که در این سانحه ۲ تن فوت کردند و ۲ تن از مصدومان توسط آمبولانس به مرکز درمانی بعثت شهر همدان منتقل شدند.

وی اضافه کرد: وضعیت جسمی مصدومان مناسب نبود و یکی از مجروحان این سانحه رانندگی نیز در بیمارستان بعثت جان خود را از دست داد.

رییس پلیس راه استان همدان نیز در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: طبق نظر کارشناسان حاضر در محل، تجاوز به چپ سواری پژو عامل بروز این سانحه فوتی گزارش شده است.

سرهنگ رضا عزیزی بیان کرد: با وجود اینکه محدودیت سرعت ۸۵ کیلومتر در ساعت برای این جاده پیش بینی شده اما سواری پژو اقدام به تردد با سرعت بالا و سبقت غیرمجاز کرده که در این هنگام به صورت رخ به رخ با وانت نیسان برخورد کرد.

وی با بیان اینکه این مسیر از نقاط حادثه‌خیز استان است ادامه داد: چهار درصد از سوانح فوتی همدان در جاده سوباشی - گل‌تپه رخ می‌دهد.

 ۲۶۰ تن در ۲۰۰ فقره سانحه رانندگی هفت ماهه امسال جان باختند که این آمار در مدت زمان مشابه سال گذشته ۲۲۲ تن در ۲۰۰ فقره سانحه رانندگی بود.

میزان سوانح از نظر تعداد رشد نداشته اما شمار جانباختگان ۱۷ درصد نسبت به هفت ماهه سال گذشته افزایش داشته است.

انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.